reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

HP rozjíždí zábavní a vzdělávací projekt „Zábava domů“ pro děti

, , aktualita
HP rozjíždí zábavní a vzdělávací projekt „Zábava domů“ pro děti
Společnost Hewlett-Packard oznámila, že spustila projekt „Zábava domů“, který představuje její dárek předškolákům a školákům k novému školnímu roku. Cílem má být maximální využití možností tiskáren, které nabízí technologii ePrint. Na stránkách...
HP rozjíždí zábavní a vzdělávací projekt „Zábava domů“ pro děti
Společnost Hewlett-Packard oznámila, že spustila projekt „Zábava domů“, který představuje její dárek předškolákům a školákům k novému školnímu roku. Cílem má být maximální využití možností tiskáren, které nabízí technologii ePrint.Na stránkách projektu jsou k nalezení připravené dokumenty, které se mohou hned odeslat k disku, nebo si tam můžete nastavit pravidelné zasílání úkolů pro všechny dny v týdnu. Mezi to patří například různé omalovánky, odborné úkoly, puzzle, rodinné kalendáře, sudoky, apod. Hlavním cílem bylo dle HP přinést zákazníkům další služby, kvůli čemuž firma navázala spolupráci s dalšími partnery, jako je například společnost Disney, bavič Michal Nesvadba a také se budou podílet lidé pořádající festival Dvořákova Praha.

Technologie ePrint přitom slouží k tomu, abychom mohli odesílat dokumenty přímo k tisku, a to z jakéhokoliv vhodného zařízení s přístupem na internet - notebooky, tablety, chytré telefony a samozřejmě počítače. Stačí k tomu znát e-mailovou adresu vaší tiskárny.

Zdroj: TZ HP - „Zábava domů“
reklama
reklama
reklama