www.svethardware.cz
>
>
>
>

HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky

HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky
, , aktualita
Na Adobe MAX 2020 prezentovalo HP 8 nových monitorů, mezi kterými byly i ty určené pro grafiky. Vrcholem mezi nově představenými novinkami je HP Z27xs G3 DreamColor s rozlišením 4K a rozhraním USB-C.
K oblíbeným
reklama
Společnost HP představila několik nových monitorů v rámci konference Adobe MAX 2020. Bohužel o nich nevíme mnoho informací. HP se více rozpovídalo akorát o dvou nejlepších modelech řady DreamColor Z25xs G3 a Z27xs G3. Oba mají USB-C rozhraní, díky kterému je možné je připojit např. k notebooku, podporují také přenos až 100 W energie (USB-C PD). Zatímco menší verze má QHD rozlišení, 27" varianta nabídne 4K. Máme tu podporu 10bitových barev (1,07 miliardy odstínů), bohužel toho je dosahováno přes A-FRC. Máme tu certifikaci Pantone Validated, podporu až HDR 600 a funkci, která jedním stiskem tlačítka dokáže zobrazit snímek při maximálním jasu monitoru. Mnohé mohou potěšit i výrazně tenčí rámečky.
 
Nový monitor HP DreamColor
 
O dalších monitorech víme už jen úhlopříčky (číslo v názvu modelu), rozlišení, dostupnost a cenu:
  • HP Z25xs G3 QHD USB-C DreamColor (březen 2021, $599)
  • HP Z27xs G3 4K USB-C DreamColor (březen 2021, $749)
  • HP Z24f G3 FHD (leden 2021, $239)
  • HP Z24n G3 WUXGA (leden 2021, $299)
  • HP Z24u G3 WUXGA (květen 2021, $349)
  • HP Z27q G3 QHD Display (leden 2021, $399)
  • HP Z27u G3 QHD Display USB-C (březen 2021, $449)
  • HP Z27k G3 4K USB-C Display (březen 2021, $599)
Monitory HP
 
Zdroj: hp.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet
Tzv. hate speech je dnes velkým tématem. Platforma YouTube proto zavede další kroky, které ji mají omezit. Při detekci urážlivého komentáře pisatele upozorní, zda ho chce opravdu odeslat a zda si nechce rozmyslet jinou formulaci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem
I když Apple nemá nic společného s operačním systémem Windows, Qualcomm naznačuje, že právě Apple M1 je tou pravou vzpruhou pro tento systém. Konkrétně jde o verzi určenou pro procesory na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake
Společnosti MSI se povedlo zveřejnit dva screenshoty z utility CPU-Z, které ukazují řadu podrobností o procesoru Intel Rocket Lake-S. Bohužel to ještě není finální model, ale inženýrský vzorek, ale i tak jde o zajímavé informace.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Továrna Micronu měla hodinový výpadek, opět se mluví o zvýšení cen DRAM Továrna Micronu měla hodinový výpadek, opět se mluví o zvýšení cen DRAM
Už dlouho jsme se nedozvěděli o výpadku energie v některé z důležitých továren, a tak nás rok 2020 ještě alespoň jednou potěší. Hodinový výpadek totiž hlásí americká společnost Micron, jeden ze tří největších výrobců DRAM. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD uždibuje Intelu další kus podílu na Steamu AMD uždibuje Intelu další kus podílu na Steamu
Na rozdíl od DIY trhu je postup AMD v průzkumech na Steamu pomalý, ale zato vytrvalý. Nyní tu máme nové statistiky, které také ukazují popularitu grafických karet, kde se na předních místech nic nezměnilo, ovšem to se dalo čekat.
Včera, aktualita, Jan Vítek