HTC Touch HD je lepší než Apple iPhone 3G a T-Mobile G1

HTC Touch HD je lepší než Apple iPhone 3G a T-Mobile G1
, , aktualita
Britský televizní pořad The Gadget Show, který se věnuje mobilním zařízením, přinesl pro někoho možná velmi překvapivý test smartphonů. Podle televizního pořadu je totiž HTC Touch HD s operačním systémem Windows Mobile lepším zařízením než...
K oblíbeným
reklama
Britský televizní pořad The Gadget Show, který se věnuje mobilním zařízením, přinesl pro někoho možná velmi překvapivý test smartphonů. Podle televizního pořadu je totiž HTC Touch HD s operačním systémem Windows Mobile lepším zařízením než Blackberry Storm, T-Mobile G1 a Apple iPhone 3G. Telefon s nakousnutým jablkem ve znaku získal druhou příčku, proti Touch HD má totiž kratší výdrž baterie.
Je vidět, že HTC umí vyrábět Windows Mobile přístroje a Microsoft by měl tchajwanskému výrobci být vděčný, neboť uživatele, kteří chtějí telefon ovládat pouze dotykem prstu, operační systém Windows Mobile bez dodatečných rozšíření (TouchFLO) nezaujme. Druhou stranou mince je fakt, že HTC (a také další výrobci) se v poslední době stále více snaží konkurovat Apple iPhonu a zapomínají, že existují sice méně početné, ale stále velké skupiny uživatelů, kteří by dali přednost např. telefonu s velkou klávesnicí a VGA displejem s dostatečně velkou úhlopříčkou.

Zdroj: msmobiles.com
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře