HTC Touch HD je lepší než Apple iPhone 3G a T-Mobile G1

HTC Touch HD je lepší než Apple iPhone 3G a T-Mobile G1
, , aktualita
Britský televizní pořad The Gadget Show, který se věnuje mobilním zařízením, přinesl pro někoho možná velmi překvapivý test smartphonů. Podle televizního pořadu je totiž HTC Touch HD s operačním systémem Windows Mobile lepším zařízením než...
K oblíbeným
reklama
Britský televizní pořad The Gadget Show, který se věnuje mobilním zařízením, přinesl pro někoho možná velmi překvapivý test smartphonů. Podle televizního pořadu je totiž HTC Touch HD s operačním systémem Windows Mobile lepším zařízením než Blackberry Storm, T-Mobile G1 a Apple iPhone 3G. Telefon s nakousnutým jablkem ve znaku získal druhou příčku, proti Touch HD má totiž kratší výdrž baterie.
Je vidět, že HTC umí vyrábět Windows Mobile přístroje a Microsoft by měl tchajwanskému výrobci být vděčný, neboť uživatele, kteří chtějí telefon ovládat pouze dotykem prstu, operační systém Windows Mobile bez dodatečných rozšíření (TouchFLO) nezaujme. Druhou stranou mince je fakt, že HTC (a také další výrobci) se v poslední době stále více snaží konkurovat Apple iPhonu a zapomínají, že existují sice méně početné, ale stále velké skupiny uživatelů, kteří by dali přednost např. telefonu s velkou klávesnicí a VGA displejem s dostatečně velkou úhlopříčkou.

Zdroj: msmobiles.com
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková