HTC uvádí hudební telefon Sensation XL

HTC uvádí hudební telefon Sensation XL
, , aktualita
Společnost HTC si připravila novou vlajkovou loď v podobě hudebního telefonu Sensation XL, který vznikl ve spolupráci se společností Beats, takže slibuje kvalitní audio a dodávat se bude stejně jako nedávno uvedený Sensation XE se sluchátky...
K oblíbeným
reklama
Společnost HTC si připravila novou vlajkovou loď v podobě hudebního telefonu Sensation XL, který vznikl ve spolupráci se společností Beats, takže slibuje kvalitní audio a dodávat se bude stejně jako nedávno uvedený Sensation XE se sluchátky urBeats. HTC se chlubí, že to se týká pouze těchto dvou telefonů a žádného jiného.

HTC Sensation XL byl již vyvíjen jako především multimediální zařízení, takže nepřekvapí jeho 4,7" displej, 1,5GHz procesor a sluchátka urBeats se svým ovládáním umožní přepínat mezi tracky nebo přijímat hovory. Novinkou je také možnost snadného zaslání informací o přehrávaných písních pomocí e-mailu, SMS zprávy nebo je vyvěsit na Facebooku.

Multimediální výbava je pak završeno 8Mpix kamerou s širokoúhlým objektivem s 28mm ohniskem a světelností f/2.2 a dvojice mikrofonů s funkcí pro potlačení okolního hluku.

Technické specifikace:
  • Procesor: Qualcomm MSM 8255, 1,5 GHz
  • Displej: 4,7“ LCD displej, WVGA rozlišení (480 x 800), Gorilla glass
  • Operační systém: Android s uživatelským prostředím HTC Sense
  • Paměť: 768 MB RAM, 16 GB ROM
  • Fotoaparát: 8 Mpx BSI senzor, 28mm ohnisko, světelnost f/2.2, podpora nahrávání 720p
  • Akumulátor: 1600 mAh
  • Rozměry: 70,7 x 132,5 x 9,9 mm
  • Váha: 162,5 g včetně akumulátoru

Telefon přijde na náš trh v druhé polovině tohoto měsíce.
 
Zdroj: TZ HTC
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková