reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

HTC uvedlo na trh vlajkovou řadu telefonů HTC One

, , aktualita
HTC uvedlo na trh vlajkovou řadu telefonů HTC One
Známý výrobce telefonů, společnost HTC, si připravil řadu HTC One, kterou již včera představil na konferenci v Praze. Poprvé je ale odhalil již na MWC v Barceloně. Konkrétně jde o HTC One S, HTC One V a HTC One X, u nichž se dočkáme uživatelského...
HTC uvedlo na trh vlajkovou řadu telefonů HTC One
Známý výrobce telefonů, společnost HTC, si připravil řadu HTC One, kterou již včera představil na konferenci v Praze. Poprvé je ale odhalil již na MWC v Barceloně. Konkrétně jde o HTC One S, HTC One V a HTC One X, u nichž se dočkáme uživatelského prostředí Sense 4 a operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Krom toho tu bude také sada ImageSense pro úpravování fotografií i sada nástrojů pro vylepšení zvuku.
HTC One S


Fotoaparát dostal nový objektiv (světelnost F/2.0), snímací senzor i software a my se můžeme těšit na rychlé fotografování (snímek pořídí během 0,7 s) a vysokou kvalitu i při nízkém osvětlení, tedy alespoň dle slibů výrobce. Telefon také bude spolupracovat s cloudovou službou Dropbox pro ukládání fotografií a dokumentů. Majitel HTC One dostane bezplatně 25 GB po dobu dvou let. Audio pak má na svědomí společnost Beats, která dodala sluchátka a vedle toho tu je také správce hudebních souborů HTC Sync Manager pro synchronizaci hudby i s využitím iTunes pomocí kabelu nebo rozhraní Wi-Fi.
HTC One X


HTC One X je založen na čipu NVIDIA Tegra 3 na 1,5 GHz s 12jádrovým grafickým řešením. Displej s úhlopříčkou 4,7 palce dostal rozlišení 1280 x 720 a chráněn je pomocí Corning Gorilla Glass.

HTC One S je menší model s 4,3" displejem s Gorilla Glass, dvoujádrovým 1,5GHz Qualcomm Snapdragon S4 a tloušťkou pouze 7,9 mm, což z něj činí dosud nejtenčí model od HTC. A nakonec HTC One V je vyroben z jednoho kusu hliníku stejně jako starý HTC Legend. Je to 3,7" telefon s 1GHz procesorem. Více se o těchto modelech dozvíte v prezentaci firmy HTC (viz zdroj).

HTC One X a One V budou v prodeji od začátku dubna za doporučené ceny 15499 a 7999 Kč v pražské značkové prodejně HTC. Model One S přijde až v červenci za cenu 13499 Kč.

Zdroj: TZ HTC
reklama
reklama
reklama