reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HTC uvedlo na trh vlajkovou řadu telefonů HTC One

29.3.2012, Jan Vítek, aktualita
HTC uvedlo na trh vlajkovou řadu telefonů HTC One
Známý výrobce telefonů, společnost HTC, si připravil řadu HTC One, kterou již včera představil na konferenci v Praze. Poprvé je ale odhalil již na MWC v Barceloně. Konkrétně jde o HTC One S, HTC One V a HTC One X, u nichž se dočkáme uživatelského...
Známý výrobce telefonů, společnost HTC, si připravil řadu HTC One, kterou již včera představil na konferenci v Praze. Poprvé je ale odhalil již na MWC v Barceloně. Konkrétně jde o HTC One S, HTC One V a HTC One X, u nichž se dočkáme uživatelského prostředí Sense 4 a operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Krom toho tu bude také sada ImageSense pro úpravování fotografií i sada nástrojů pro vylepšení zvuku.
HTC One S


Fotoaparát dostal nový objektiv (světelnost F/2.0), snímací senzor i software a my se můžeme těšit na rychlé fotografování (snímek pořídí během 0,7 s) a vysokou kvalitu i při nízkém osvětlení, tedy alespoň dle slibů výrobce. Telefon také bude spolupracovat s cloudovou službou Dropbox pro ukládání fotografií a dokumentů. Majitel HTC One dostane bezplatně 25 GB po dobu dvou let. Audio pak má na svědomí společnost Beats, která dodala sluchátka a vedle toho tu je také správce hudebních souborů HTC Sync Manager pro synchronizaci hudby i s využitím iTunes pomocí kabelu nebo rozhraní Wi-Fi.
HTC One X


HTC One X je založen na čipu NVIDIA Tegra 3 na 1,5 GHz s 12jádrovým grafickým řešením. Displej s úhlopříčkou 4,7 palce dostal rozlišení 1280 x 720 a chráněn je pomocí Corning Gorilla Glass.

HTC One S je menší model s 4,3" displejem s Gorilla Glass, dvoujádrovým 1,5GHz Qualcomm Snapdragon S4 a tloušťkou pouze 7,9 mm, což z něj činí dosud nejtenčí model od HTC. A nakonec HTC One V je vyroben z jednoho kusu hliníku stejně jako starý HTC Legend. Je to 3,7" telefon s 1GHz procesorem. Více se o těchto modelech dozvíte v prezentaci firmy HTC (viz zdroj).

HTC One X a One V budou v prodeji od začátku dubna za doporučené ceny 15499 a 7999 Kč v pražské značkové prodejně HTC. Model One S přijde až v červenci za cenu 13499 Kč.

Zdroj: TZ HTC
reklama