www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX uvedl mikrofon QuadCast S pro streamery s RGB osvětlením

HyperX uvedl mikrofon QuadCast S pro streamery s RGB osvětlením
, , aktualita
Společnost HyperX uvádí na trh nový mikrofon QuadCast S. Ten nyní přichází s RGB osvětlením a určen je především pro streamery. Nechybí mu např. vestavěný filtr nebo senzor pro okamžité umlčení.
K oblíbeným
reklama
Streamování je čím dál více populární a výrobci tomu uzpůsobují nabídku svých produktů. Výrobci fotoaparátů přichází s přístroji optimalizovanými pro streamování, jiní zase přichází s dalším příslušenstvím. Společnost HyperX např. uvádí nový mikrofon QuadCast S. Ten se připojuje přes rozhraní USB (5V/220mA) a sám o sobě obsahuje ještě 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Módní funkcí novinky je RGB osvětlení (proti původní verzi QuadCast), kdy mikrofon může hrát všemožnými barvami, přičemž toto je konfigurovatelné přes software HyperX Ngenuity. Podporováno je 16,7 milionu barevných odstínů.
 
HyperX QuadCast S
 
Kvalitu zvuku vylepšuje integrovaný větrný filtr. Nechybí ani stabilizovaný stojan a senzor pro okamžité umlčení mikrofonu. QuadCast S je kompatibilní s 3/8" i 5/8" závity. Mikrofon vzorkuje zvuk při 48 kHz s 16 bity, vybaven je třemi 14mm kondenzátorovými kapslemi. Sám o sobě váží 254 gramů, se stojanem 360 gramů a včetně 3metrového USB kabelu pak 710 gramů. Výstup na sluchátka má impedanci 32 ohmů a maximální výkon 7 mW. Cena mikrofonu byla stanovena na 179,99 EUR.
 
HyperX QuadCast S
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk opět potvrdil záměr letět na Mars ve 2022, s lidmi snad už ve 2024 Elon Musk opět potvrdil záměr letět na Mars ve 2022, s lidmi snad už ve 2024
Elon Musk je znám svými smělými plány a opět ukázal, že si ve vesmírném cestování dost věří. Při přebírání ceny Axel Springer Award 2020 potvrdil, že by se první cesta SpaceX na Mars měla uskutečnit už za 2 roky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Kryptoměna Libra mění svůj název na Diem Dollar Kryptoměna Libra mění svůj název na Diem Dollar
Kryptoměna Libra, kterou původně představila společnost Facebook, nyní mění jméno. Ponese název Diem Dollar, čímž se chce zase o něco více zbavit své minulosti a problémů. Nakonec asi ani zdaleka nepůjde o tak rozsáhlý projekt, jak mělo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 3060 Ti vstoupily na trh, jaká je dostupnost? GeForce RTX 3060 Ti vstoupily na trh, jaká je dostupnost?
Už čtvrtý model z řady GeForce Ampere se začal prodávat. Jde o GeForce RTX 3060 Ti, které mají výrobcem doporučenou cenu od 11.500 Kč s daní. Do nabídek obchodů se dostaly už dříve, ale dostupné jsou až od 15:00. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Některé PS5 jsou hlučnější než jiné, jak je to možné? Některé PS5 jsou hlučnější než jiné, jak je to možné?
Zákazníci kupující si nové konzole PlayStation 5 nevědomky hrají menší "hlukovou loterii". Chlazení všech vyrobených modelů totiž není stejné, jak uvádí francouzský server Les Numériques. V čem se liší?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft vydal první Windows Feature Experience Pack. Co obsahuje? Microsoft vydal první Windows Feature Experience Pack. Co obsahuje?
Microsoft testuje nový způsob aktualizací, který urychlí přidávání nových funkcí do Windows 10. K běžným půlročním updatům přidá ještě nepravidelné balíčky. První z nich vychází již nyní v beta kanálu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik