www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX uvedl mikrofon QuadCast S pro streamery s RGB osvětlením

HyperX uvedl mikrofon QuadCast S pro streamery s RGB osvětlením
, , aktualita
Společnost HyperX uvádí na trh nový mikrofon QuadCast S. Ten nyní přichází s RGB osvětlením a určen je především pro streamery. Nechybí mu např. vestavěný filtr nebo senzor pro okamžité umlčení.
K oblíbeným
reklama
Streamování je čím dál více populární a výrobci tomu uzpůsobují nabídku svých produktů. Výrobci fotoaparátů přichází s přístroji optimalizovanými pro streamování, jiní zase přichází s dalším příslušenstvím. Společnost HyperX např. uvádí nový mikrofon QuadCast S. Ten se připojuje přes rozhraní USB (5V/220mA) a sám o sobě obsahuje ještě 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Módní funkcí novinky je RGB osvětlení (proti původní verzi QuadCast), kdy mikrofon může hrát všemožnými barvami, přičemž toto je konfigurovatelné přes software HyperX Ngenuity. Podporováno je 16,7 milionu barevných odstínů.
 
HyperX QuadCast S
 
Kvalitu zvuku vylepšuje integrovaný větrný filtr. Nechybí ani stabilizovaný stojan a senzor pro okamžité umlčení mikrofonu. QuadCast S je kompatibilní s 3/8" i 5/8" závity. Mikrofon vzorkuje zvuk při 48 kHz s 16 bity, vybaven je třemi 14mm kondenzátorovými kapslemi. Sám o sobě váží 254 gramů, se stojanem 360 gramů a včetně 3metrového USB kabelu pak 710 gramů. Výstup na sluchátka má impedanci 32 ohmů a maximální výkon 7 mW. Cena mikrofonu byla stanovena na 179,99 EUR.
 
HyperX QuadCast S
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář