HyperX zvyšuje rychlost Predator DDR4 až na 4133 MHz

HyperX zvyšuje rychlost Predator DDR4 až na 4133 MHz
, , aktualita
HyperX si pro nás připravil nové kity svých paměťových modulů Predator DDR4. U některých navýšil kapacitu až na 128 GB, zvyšoval také frekvence. Některé řady mohou dosahovat taktu až 4000 MHz.
reklama
Společnost HyperX rozšířila nabídku svých paměťových modulů Predator DDR4 o nové kity. Ty se dělí na standardní a osvětlené RGB moduly. Pokud jde o Predator DDR4 RGB, tak zde byla nabídka rozšířena o 4000MHz CL17 paměti, které jsou k dispozici v kapacitách 8 GB a jako set 16 GB (2×8 GB). V prodeji budou nadále např. i 3600MHz verze CL 17 (1×8GB, 2×8GB a 4×8GB) i 3200MHz CL16 varianty (také jako 1×8GB, 2×8GB a 4×8GB). Všechny budou mít napětí 1,35 V a mají podporovat Intel XMP. Poněvadž mají RGB LED, nepřekvapí, že budou podporovat osvětlovací technologie všech důležitých výrobců základních desek. Jde tedy o ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a Asrock Polycom RGB.
 
HyperX Predator DDR4
 
Nezapomnělo se ani na klasické HyperX Predator DDR4 paměti bez osvětlení. V tomto případě jsou novinkou sety s kapacitou až 128 GB a moduly s frekvencí až 4133 MHz. Nabídka tak bude velmi bohatá a bude např. možné sehnat jednotlivě 8GB a 16GB moduly. V duálních setech to budou konfigurace 2×4GB, 2×8GB a 2×16 GB. Nebudou chybět ani sety čtyř pamětí o kapacitách jednotlivých modulů 4 GB, 8GB a opět 16 GB. Nakonec tu bude i 128GB set, kde bude 8 modulů s kapacitou 16 GB.
 
HyperX Predator DDR4 RGB
 
Pokud jde o frekvence, ke stávajícím modulům 3200 MHz CL16, 3333 MHz CL16, 3600 MHz CL17 a 4000 MHz CL19 přibude nově i 4133 MHz CL19. I zde bude podpora Intel XMP a poběží s napětím 1,35 V. Na všechny paměti je výrobcem poskytována doživotní záruka.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio
Google dnes zahájil revoluci ve světě počítačových her. Už nebude potřeba kupovat drahé procesory, spoustu RAM a výkonná GPU. Google Stadia je streamovací platformou, kdy si hry zahrajete na PC, notebooku, telefonu nebo televizi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello
Nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 66 přináší několik velmi užitečných vylepšení. Předně je to fakt, že už konečně nepřehrává automaticky zvuky. Přináší také podporu Windows Helo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI
Malé počítače pro vývojáře a ovládání nejrůznějších robotů jsou hodně populární a prim v tomto hrají počítače Raspberry. Nvidia nechce zůstávat pozadu a mimo průmyslových Jetsonů přichází i s levnější variantou Jetson Nano.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu
Ventilátory NF-A12x25 z materiálu Sterrox se uplatní na novém chladiči NH-U12A společnosti Noctua. Ten nabídne rovnou dva, takže slibuje i vysoký výkon, ovšem pochopitelně to nebude levné. Co tu tedy máme?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu
Star Wars: Dark Forces je letitý titul od LucasArts, který nás v roce 1995 bavil svým 3D prostředím ve stylu Doomu a byl veřejností přijat velice vřele jako kvalitní hra. Ta nyní bude přepracována a stojí za tím zkušený vývojář ze studia Obsidian. 
Včera, aktualita, Jan Vítek