www.svethardware.cz
>
>
>
>

I-O Data dokončuje své externí pevné disky s USB 3.0

I-O Data dokončuje své externí pevné disky s USB 3.0
, , aktualita
Společnost I-O Data prý již dokončuje své nejnovější produkty v podobě externích pevných disků HDCA-UT, které nabídnou rozhraní USB 3.0. Vycházejí z modelů HDCA-U představených už minulý rok v listopadu, ovšem ty měly ještě USB 2.0. Disky...
K oblíbeným
reklama
Společnost I-O Data prý již dokončuje své nejnovější produkty v podobě externích pevných disků HDCA-UT, které nabídnou rozhraní USB 3.0. Vycházejí z modelů HDCA-U představených už minulý rok v listopadu, ovšem ty měly ještě USB 2.0.Disky série HDCA-UT mají rozměry 185 x 120 x 39 mm, váží kolem 1,1 kg a dosahují kapacit 1 a 2 TB. Chlazené jsou pasivně a mohou se umístit do vertikální i horizontální polohy.

Výrobce na ně dává běžnou záruku a nejdříve je dá na trh v Japonsku, a to někdy v polovině dubna s cenami kolem 150 a 230 USD.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
AMD Ryzen 9 3950X dle statistik: jaké takty zvládají? AMD Ryzen 9 3950X dle statistik: jaké takty zvládají?
Prodejce Silicon Lottery už může poskytnout statistiky udávající to, jaké takty na všech jádrech zvládnou procesory AMD Ryzen 9 3950X. Zabývá se totiž prodejem předem vyzkoušených kusů, které dosahují vyšších taktů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel má desetiletý plán, jak se dostat na 1,4 nm Intel má desetiletý plán, jak se dostat na 1,4 nm
Intel se rozhodl, že v příštích deseti letech se dostane z dnešních 14 a 10 nm na pouhých 1,4 nm, a to s obnovenou dvouletou kadencí obměny výrobních procesů. To možná vypadá jako naprosté sci-fi, ovšem je tu jeden důležitý fakt.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let
Rossi Lorathio Adams II, známý na sociálních sítích také jako Polo, to trochu přehnal se svou snahou o převzetí zabrané internetové domény. Objednaný útok na vlastníka domény mu vynesl 14 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků
Na světlo světa se už dostala řada různých druhů umělé inteligence, v jejichž případě jeden neví, zda by měl tvůrcům děkovat, anebo se začít obávat o svou práci. Nyní to mohou řešit 3D grafici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář