I takto lze v koronavirové době venčit psa. Pomocí dronu

I takto lze v koronavirové době venčit psa. Pomocí dronu
, , aktualita
I v dnešní těžké době koronavirové pandemie si spousta lidí najde čas na humor. Na Kypru vymysleli, jak bezpečně venčit psy. Jak ukazuje video na YouTube, postačí k tomu vodítko připevnit na dron. Má to však i nějaké ty háčky.
K oblíbeným
reklama
Přestože koronavirová infekce úplně převrací svět naruby a počty mrtvých bohužel neustále rychle rostou, mnoho lidí si najde i nějaký ten smysl pro humor a my si to zde ke konci víkendu také trochu odlehčíme. Na YouTube se vyskytuje spousta písniček, tanečků a dalších více či méně vtipných videí. Jedno z těch, které se dotýká témat Světa hardware, se zabývá drony. Právě pomocí dronů totiž na Kypru natočili venčení psa. Takto člověk zůstane doma a nemusí vycházet mezi lidi.
 
 
Přesto toto humorné video ukazuje i několik problémů, na které poukazují i diskuze pod ním. Předně, někdo ho musel natočit, takže ten by porušil karanténní nařízení (i když venčení se dá považovat za nutné). V praxi by ale toto řešení mělo jeden nemalý problém. Psí exkrementy by neměl kdo posbírat. To už standardní drony neřeší.
 
Zdroj: youtube.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu
V roce 2021 by mohl světlo světa spatřit „Project Latte“ od Microsoftu. Cílem je přinést aplikace z Androidu do Windows 10. Pokud se vše povede, mohly by být aplikace dostupné v Microsoft Store.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader
Společnost Apple se se vší vážností pustila do vývoje vlastních procesorů založených na architektuře ARM, které mohou zcela nahradit hardware od společnosti Intel či potažmo AMD. Nyní tu máme model M1X. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu
Dle specifikací je nová Xbox Series X sice výkonnější než PlayStation 5, ale jak jsme se mohli už kolikrát přesvědčit, údaje o výkonu v TFLOPS a megahertze nemusí ve výsledku rozhodovat. Na co ukazuje praxe?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD
Mít původní balení hry ze série Super Mario Bros. je v dnešní době velmi výnosné. Letos už některý díl této hry podruhé překonal všechny předchozí rekordy. Ten nynější se dostal na částku 156 tisíc USD, tedy zhruba 3,4 mil. Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů
Těžba kryptoměn opět začíná ohrožovat trh s grafickými kartami, a to v tu nejméně vhodnou dobu. Do toho přichází zpráva, že NVIDIA měla přímo těžařům prodat nové Ampere v hodnotě 175 milionů dolarů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů