I takto lze v koronavirové době venčit psa. Pomocí dronu

I takto lze v koronavirové době venčit psa. Pomocí dronu
, , aktualita
I v dnešní těžké době koronavirové pandemie si spousta lidí najde čas na humor. Na Kypru vymysleli, jak bezpečně venčit psy. Jak ukazuje video na YouTube, postačí k tomu vodítko připevnit na dron. Má to však i nějaké ty háčky.
K oblíbeným
reklama
Přestože koronavirová infekce úplně převrací svět naruby a počty mrtvých bohužel neustále rychle rostou, mnoho lidí si najde i nějaký ten smysl pro humor a my si to zde ke konci víkendu také trochu odlehčíme. Na YouTube se vyskytuje spousta písniček, tanečků a dalších více či méně vtipných videí. Jedno z těch, které se dotýká témat Světa hardware, se zabývá drony. Právě pomocí dronů totiž na Kypru natočili venčení psa. Takto člověk zůstane doma a nemusí vycházet mezi lidi.
 
 
Přesto toto humorné video ukazuje i několik problémů, na které poukazují i diskuze pod ním. Předně, někdo ho musel natočit, takže ten by porušil karanténní nařízení (i když venčení se dá považovat za nutné). V praxi by ale toto řešení mělo jeden nemalý problém. Psí exkrementy by neměl kdo posbírat. To už standardní drony neřeší.
 
Zdroj: youtube.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců
Akvizici firmy Arm Ltd. NVIDIÍ ještě zdaleka nelze považovat za dokonanou a vypadá to, že NVIDIA se bude muset zavázat k řadě věcí, aby její záměr prošel skrz regulační orgány. To ostatně platí i pro SoftBank. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cyberpunk 2077 má pozoruhodně mírné nároky na hardware Cyberpunk 2077 má pozoruhodně mírné nároky na hardware
Pokud bych si mohl tipnout, zda Cyberpunk 2077 bude hardwarově méně, či více náročná hra, sázel bych spíše na to druhé. Ve skutečnosti je ale studio CD Projekt Red v tomto ohledu pozoruhodně mírné. Posuďte sami. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Navi 21 se 16 GB RAM a Navi 22 s 12 GB RAM AMD Navi 21 se 16 GB RAM a Navi 22 s 12 GB RAM
Postupem času se k nám budou dostávat nové a nové informace o chystaných kartách Radeon RX 6000 a nyní tu jsou další střípky o dvou GPU. První Navi 21, čili ono očekávané "velké Navi" slibuje 16 GB paměti a slabší Navi 22 pak 12 GB. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře