I takto lze v koronavirové době venčit psa. Pomocí dronu

I takto lze v koronavirové době venčit psa. Pomocí dronu
, , aktualita
I v dnešní těžké době koronavirové pandemie si spousta lidí najde čas na humor. Na Kypru vymysleli, jak bezpečně venčit psy. Jak ukazuje video na YouTube, postačí k tomu vodítko připevnit na dron. Má to však i nějaké ty háčky.
K oblíbeným
reklama
Přestože koronavirová infekce úplně převrací svět naruby a počty mrtvých bohužel neustále rychle rostou, mnoho lidí si najde i nějaký ten smysl pro humor a my si to zde ke konci víkendu také trochu odlehčíme. Na YouTube se vyskytuje spousta písniček, tanečků a dalších více či méně vtipných videí. Jedno z těch, které se dotýká témat Světa hardware, se zabývá drony. Právě pomocí dronů totiž na Kypru natočili venčení psa. Takto člověk zůstane doma a nemusí vycházet mezi lidi.
 
 
Přesto toto humorné video ukazuje i několik problémů, na které poukazují i diskuze pod ním. Předně, někdo ho musel natočit, takže ten by porušil karanténní nařízení (i když venčení se dá považovat za nutné). V praxi by ale toto řešení mělo jeden nemalý problém. Psí exkrementy by neměl kdo posbírat. To už standardní drony neřeší.
 
Zdroj: youtube.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře