reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

IdeaPad Tablet K1 a ThinkPad Tablet oficiálně představeny

, , aktualita
IdeaPad Tablet K1 a ThinkPad Tablet oficiálně představeny
Společnost Lenovo o svých 10,1" tabletech IdeaPad Tablet K1 pro spotřebitele a ThinkPad Tablet pro firemní zákazníky hovořila již před dlouhou dobou, přičemž celosvětový prodej již měl být zahájen. U nás je však oficiálně představuje teprve...
IdeaPad Tablet K1 a ThinkPad Tablet oficiálně představeny
Společnost Lenovo o svých 10,1" tabletech IdeaPad Tablet K1 pro spotřebitele a ThinkPad Tablet pro firemní zákazníky hovořila již před dlouhou dobou, přičemž celosvětový prodej již měl být zahájen. U nás je však oficiálně představuje teprve nyní a prezentuje je jako první mobilní internetová zařízení s operačním systémem Google Android 3.1. V USA půjde také o první tablety certifikované pro příjem streamovaného videa služby Netflix.Uvnitř nich bude ukryto řešení NVIDIA Tegra 2, přičemž IdeaPad K1 s hmotností 750 gramů a obrazovkou s rozlišením 1280 x 800 dále nabídne Bluetooth, HDMI a Wi-Fi 802.11n. Co se týče softwarové výbavy, tablet bude dodáván s více než 40 aplikacemi od Netflix, Amazon, Adobe, Electronic Arts, Rovio, Zinio, DataViz a dalších společností, mezi něž patří také populární hra Angry Birds.ThinkPad Tablet váží ještě o 20 gramů méně a do jeho výbavy patří displej se stejným rozlišením, ale typu IPS se sklem Corning Gorilla Glass odolným proti poškrábání. Na cloudovém úložišti dostaneme zdarma 2 GB, chybět nebude USB rozhraní, čtečka pro karty SD, HDMI, HD kamera pro konference, atp. A kromě známého Android Marketu nám Lenovo nabídne vlastní App Shop s aplikacemi rozdělenými mezi kategorie hudby, filmů, knih, sociálních sítí, počasí, tisku a dalších.

IdeaPad Tablet K1 přijde v září v 16 a 32GB verzi za 8330 Kč a 9590 Kč bez DPH. ThinkPad Tablet s Wi-Fi bude dostupný ve stejných verzích za 9790 a 10890 Kč bez daně a pak tu bude za 14090 Kč verze se 64 GB paměti a také připojením 3G. K dispozici bude také pouzdro s integrovanou klávesnicí a optickým TrackPointem za cenu 1 779 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
reklama
reklama