www.svethardware.cz
>

Info: dnes běží 2. otázka z Expertiády s Dellem

Info: dnes běží 2. otázka z Expertiády s Dellem
, , aktualita
Na právě probíhající Expertiádu (podrobný popis této soutěže je k dispozici zde) se společností Dell se můžete odtud jednoduše dostat pomocí tohoto odkazu. Cena pro výherce: notebook Dell Studio 1537 Expertiáda je opět v podobě 10 vědomostních...
K oblíbeným
reklama
Na právě probíhající Expertiádu (podrobný popis této soutěže je k dispozici zde) se společností Dell se můžete odtud jednoduše dostat pomocí tohoto odkazu.

Cena pro výherce: notebook Dell Studio 1537Expertiáda je opět v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 05.01.2009 do 16.01.2009 (zúčastnit se mohou pouze čtenáři registrovaní na Svethardware.cz / TVFreak.cz / Digimanie.cz). Do slosování opět postoupí ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování jejích pravidel, které si je možné přečíst zde. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní.

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a kompletní adresu: ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama
Nejnovější články
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
První 7nm GPU Intelu se jmenuje dle mostu Ponte Vecchio, proč? První 7nm GPU Intelu se jmenuje dle mostu Ponte Vecchio, proč?
Intel zveřejnil kódové označení svého připravovaného 7nm GPU Xe, které je Ponte Vecchio dle jednoho velice starého mostu ve Florencii. Je ovšem zřejmé, že to nebude první ani jedno z prvných GPU Xe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář