www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Inno3D uvádí dvě nové GeForce GTX 780

Inno3D uvádí dvě nové GeForce GTX 780
, , aktualita
Zatímco řada výrobců představila své modely karty GeForce GTX 780 ihned poté, co přestalo platit NDA firmy NVIDIA, firma Inno3D reaguje až nyní, ale zato má v nabídce dvě karty. První z nich je klasický referenční model s originálním chladičem...
K oblíbeným
reklama
Zatímco řada výrobců představila své modely karty GeForce GTX 780 ihned poté, co přestalo platit NDA firmy NVIDIA, firma Inno3D reaguje až nyní, ale zato má v nabídce dvě karty. První z nich je klasický referenční model s originálním chladičem a výchozími takty, ovšem druhým je GeForce GTX 780 iChill HerculeZ 2000 s lepším chladičem a zvýšenými takty.

Obě karty využívají odlehčené GPU Titan s celkem 2304 CUDA jádry a k tomu mají 3 GB paměti GDDR5, podporu technologie NVIDIA GPU Boost 2.0, PhysX, SLI, TXAA, DirectX 11, Blu-ray 3D, atd atd.

Základní model má však takty GPU 863 až 900 MHz a paměti pracují na 6000 MHz, kdežto HerculeZ 2000 na 900 MHz teprve začíná a končí na 936 MHz. Takt pamětí má však stejný. Další informace najdete na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Inno3D
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek