reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Intel Capital oznámila investice do BrainLABu

, , aktualita
Intel Capital oznámila investice do BrainLABu
Spolupráce na inovaci zdravotní péče svedla dohromady Intel Capital, investiční společnost Intelu a soukromou zdravotnicko-technologicou společnost BrainLAB, která zajišťuje softwarové a hardwarové komponenty pro zdravotnická řešení, jako...
Intel Capital oznámila investice do BrainLABu
Spolupráce na inovaci zdravotní péče svedla dohromady Intel Capital, investiční společnost Intelu a soukromou zdravotnicko-technologicou společnost BrainLAB, která zajišťuje softwarové a hardwarové komponenty pro zdravotnická řešení, jako je obrazová podpora pro chirurgii a radioterapii. Intel Capital v ní zakoupil 7,3 milionový podíl (USD) za účelem urychlení vývoje řešení mobilních zdravotnických terminálů pro standardizování a zlepšení zdravotnické péče.Investice do BrainLAB je naší první investicí na poli zdravotní péče v Evropě. Potvrzuje tak naše přesvědčení, že technologické inovace jsou hlavní cestou ke zvýšení kvality zdravotnictví a zároveň i snížení nákladů na tyto služby,” uvádí Arvind Sodhani, prezident Intel Capital. Obě společnosti se tedy zaměřují na rozvoj zdravotní péče pomocí provázanosti různých technologií.

BrainLAB byla založena v roce 1989 s ústředím v německém Mnichově. Již od svého vzniku se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing zdravotních technologií pro radiochirurgii, radioterapii, ortopedii, neurochirurgii a ENT. Nyní po celém světě zaměstnává 840 lidí a provozuje 15 kanceláří v Evrope, Asii, Severní i Jižní Americe a Austrálii.
reklama
reklama
reklama