Testování Intelu není jen "ošemetné", ale přímo lživé, ovšem to je dnes vlastně normální, lže se tak vydatně, že realita je ztracena.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(2)
Lžete vy, ne Intel. Intel možná dělá nekorektní testy, ale u svých testů vždy píše podmínky. Takže když otestuje konkurenci s pomalejší grafikou, tak to vždy do těch podmínek napíše. On tedy nelže. Naopak vy ano.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(2) nízká(0)
ja bych intelovske testy nechal opravdu radeji spat. To co predvadi(el) posledni 2 roky, tak se dalo klidne nazvat klamanim spotrebitele. Jedna vec je ta, ze je dost tezke se na jejich konfigurace nekdy vubec dostat. Druha vec je samozrejme "cherrypick" testu a treti je, ze v minulosti zamerne v testech pouzivali nastaveni, ktera znevyhodnovala konkurenci.
Zadne testy vyrobce neni dobre brat moc vazne, ani u AMD. Vetsinou ale aspon staci jako nejake 'voditko'. U Intelu je dobre se jim rovnou vyhnout.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(1)
Sice to uvádí, ale i tak jde o těžce nefér podmínky. Vypnout soupeři půlku jader, nebo ho nechat jet na stock chladiči a sami užít obrovskou Haileu, která chladí "vodou" podchlazenou pod úroveň místnosti? Nebo dokonce přímo ovlivnit testovací sowtware, aby výkonu více jader přikládal menší význam, protože "běžná aplikace" užije maximálně řekněme 4? A to, že výkon "běžné" potažmo "kancelářské" aplikace není podstatný, protože vícejádra se kupují práve pro "neběžné" použití...
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(0)
Já nijak nezpochybňuju to, že by mohl testovat za jiných férovějších podmínek. Na druhou stranu těžko ho obviňovat ze lži, když ta nestavení zveřejňuje.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(0)
Jste si jistí, že Tiger Lake - H má PCH na jedné substrátové destičce s CPU? To se mi nějak nezdá. Možná tak H35, ale H určitě ne.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(0)