www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel přechází na FSB 1333 - připravuje se na C2D E6x50 (upraveno)

Intel přechází na FSB 1333 - připravuje se na C2D E6x50 (upraveno)
, , aktualita
Intel je připraven na přechod na novou podnikovou desktopovou platformu, či lépe řečeno aktualizovanou platformu Intel vPro. Jedná se o podnikovou obdobu platforem Centrino a Viiv, akorát je na rozdíl od nich zaměřena na síťové operace,...
reklama
Intel je připraven na přechod na novou podnikovou desktopovou platformu, či lépe řečeno aktualizovanou platformu Intel vPro. Jedná se o podnikovou obdobu platforem Centrino a Viiv, akorát je na rozdíl od nich zaměřena na síťové operace, vzdálený management osobních počítačů a virtualizaci. Aby vaše PC tedy dostalo 'nálepku' Intel vPro, budete muset vlastnit počítač s čipovou sadou Q35 a ICH9DO. Od třetího kvartálu také s procesorem Intel Core 2 Duo E6x50 s podporou FSB 1333 a síťové řešení Intel 82556DM Gigabit LAN.Nové čipové sady a platformy jsou připraveny na čtyřjádrové procesory Yorkfield a dvoujádrové Wolfdale, které budou vyráběny 45nm procesem. Intel tuto profesionální platformu označuje jako Weybridge a prý varuje zákazníky, že podle původních plánů budou tyto nové dvoujádrové procesory pracovat s FSB 1333 a čtyřjádrové s FSB 1066. Zde to má ale Fuad trošku pomotané, protože nejdřív píše o neexistujících procesorech Yorkdale, dále označuje Wolfdale jako čtyřjádrové s 12 MB cache. Doufejme tedy, že alespoň ostatní informace nebyly pomotané.

Podle původních zpráv a přehledů Yorkfield i Wolfdale z rodiny Penryn měly pracovat s FSB 1333 a nižší 1066 má být určena pro nové Core 2 Extreme QX6800, jež se mají objevit ve třetím čtvrtletí. Dle jistých materiálů to však vypadá, že Fuad má ve zprávách o FSB přeci jen pravdu. Procesory Wolfdale mají pracovat na FSB 1333 i 1066 a Yorkfield s FSB 1066. Vše se ale může ještě snadno změnit.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář