www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel Rocket Lake-S: předobjednávky startují ještě před recenzemi

Intel Rocket Lake-S: předobjednávky startují ještě před recenzemi
, , aktualita
Server wccftech má nové informace o tom, jaký má Intel plán ohledně nástupu procesorů Rocket Lake-S. Mluví se zde už o potvrzených termínech a o tom, že předobjednávky odstartují ještě před zveřejněním recenzí. 
K oblíbeným
reklama
Rocket Lake-S dle nedávno zveřejněných informacích na HKEPC mají přijít na trh 15. března, přičemž informace serveru wccftech tomu v podstatě ani neodporují, i když zcela si také neodpovídají. Dle informací od HKEPC bychom si mohli představit, že od poloviny března už nové procesory Intelu budou na pultech obchodů, ale to dle wccftech neplatí. Jednak jde o 16. březen a pak nejde o prodej, ale předprodej. Zmíněn byl dokonce i konkrétní čas, a to 17:00 našeho času. 
 
 
Společně s předprodejem procesorů bude umožněna i jejich inzerce, pochopitelně, přičemž Intel plánuje také jejich představení a zveřejnění základních údajů. 
 
Ovšem pokud jde o podrobné informace včetně benchmarků, zveřejnění nezávislých testů a skutečné odstartování prodeje, to je dle nejnovějších informací plánováno až na 30. březen, a to tentokrát v 15:00 našeho času. Server wccftech už tak má velice podrobné informace, které se snaž už nebudou měnit a pokud chce Intel dodržet svůj slib, že Rocket Lake-S přijdou během prvního kvartálu, rozhodně by neměl nastat odklad (leda snad přinejhorším o den na 31. březen). 
 
 
Dozvídáme se ale také, že tyto procesory původně opravdu měly nastoupit na trh dříve, ale Intel se rozhodl jejich prodej i zveřejnění recenzí pozdržet. Chystá pro ně totiž aktualizaci mikrokódů, kterou by výrobci základních desek měli zakomponovat do nových verzí BIOSů právě někdy v polovině března, čili pak bude zapotřebí ještě několik dní přinejmenším na to, aby mohly být s už novými BIOSy provedeny testy. Můžeme zatím jen hádat, co mají nové mikrokódy řešit, ale to se možná v příštích týdnech ještě dozvíme. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xbox Cloud Gaming zamířil na Windows PC a iOS. Jak novinku vyzkoušet? Xbox Cloud Gaming zamířil na Windows PC a iOS. Jak novinku vyzkoušet?
Microsoft zítra spustí webovou aplikaci Xbox Cloud Gaming, která umožní hraní v cloudu také na počítačích s Windows 10 a mobilních zařízeních od Applu. Dostupná bude i v ČR, ale bez pozvánky a předplatného Xbox Game Pass Ultimate se neobejdete.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Patriot uvádí SSD Viper VP4300 s PCIe Gen4 Patriot uvádí SSD Viper VP4300 s PCIe Gen4
Patriot rozšířil nabídku svých SSD o modely VP4300. Ty mají formát M.2 a využívají sběrnice PCIe Gen4 x4. Díky tomu mohou dosahovat velmi vysokých přenosových rychlostí až 7400 MB/s a 800K IOPS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Samsung G9 ani Acer EI491CRG9 nemá DisplayHDR 2000, šlo o podvod Samsung G9 ani Acer EI491CRG9 nemá DisplayHDR 2000, šlo o podvod
VESA (Video Electronics Standards Association) potvrdila, že certifikace DisplayHDR 2000 nemůže být ve specifikacích monitorů Samsung Odyssey G9 ani Acer EI491CRG9, a to jednoduše proto, že neexistuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem
Amazon Game Studios zrušilo další hru. Tentokrát je to online hra na motivy Pána prstenů. Problémem je herní studio Athlon Games, ke kterému má nyní Amazon velmi složitou cestu přes nového vlastníka, firmu Tencent.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výrobce pamětí už slibuje i DDR5-10000 Výrobce pamětí už slibuje i DDR5-10000
Nástup paměťového standardu DDR5 přinese vítanou možnost opět skokově posunout výkon, respektive reálnou datovou propustnost moderních PC. Nejde jen o efektivní takty, ale právě o nich bude tato aktualita. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře