www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Intel s novými NUC 8 Pro míří na podnikové zákazníky, slibuje výdrž

Intel s novými NUC 8 Pro míří na podnikové zákazníky, slibuje výdrž
, , aktualita
Společnost Intel vypustila do světa nové modely počítačů Next Unit of Computing, a sice NUC 8 Pro "Provo Canyon". Jde o řadu určenou pro podniky, která slibuje vysoký výkon v malém provedení 
K oblíbeným
reklama
Intel NUC 8 Pro "Provo Canyon" jako podnikové počítače nabízí procesory vyzbrojené technologiemi vPro, a to konkrétně 8. generací Core Whiskey Lake-U. Intel si připravil celkem tři modely, a to NUC8v7PN s procesorem Core i7-8665U, dále NUC8v5PN s Core i5-8365U a nakonec NUC8i3PN s CPU Core i3-8145U. Je ale třeba upozornit, že vPro nabízí jen první dva modely. 
 
 
 
Všechny Provo Canyon ovšem jako obvykle přichází ve dvou provedeních, a to jednak v nízkém, které se spoléhá pouze na elektronická úložná zařízení (provedení K) a pak tu máme vyšší skříň s 2,5" pozicí pro zařízení s rozhraním SATA 6 Gbps (provedení H). To má rozměry 117 x 112 x 53 mm, zatímco nižší verze má na výšku 37 mm. Intel také nabízí všechny modely pouze jako holé desky, takže zákazník si může vybrat jinou skříň, která mu bude vyhovovat. 
 
 
Co se týče rozhraní, vepředu máme dva porty USB 3.0 a vzadu pak ostatní výbavu v podobě napájecího konektoru pro 19 V, HDMI 2.0b s HDCP 2.2, gigabitový Ethernet (Intel i219-LM), po jednom USB 3.0 a USB 2.0 , ještě jedno HDMI a také Thunderbolt 3 s propustností 40 Gb/s (nabízí DisplayPort 1.3 a USB 3.1 Gen 2). Čili tu nemáme ani jeden klasický 3,5mm audio konektor a využít musíme HDMI
 
Uvnitř pak najdeme u všech modelů dva sloty SO-DIMM pro DDR4 o kapacitě až 32 GB (dvoukanálové zapojení) a také modul s Wi-Fi 802.11ac, a to Intel Wireless AC-9560 vPro WLAN v případě NUC8v7PN a NUC8v5PN a Wireless AC-9560 v modelu NUC8i3PN. Provo Canyon jsou připraveny také na Optane Memory H10 a samozřejmě i na M.2 SSD 2280 (PCIe 3.0 x4 i SATA). 
 
Zdroj: techPowerUp 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží? Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží?
Ve vnějších částech Sluneční soustavy obíhá pěkná řádka větších objektů, přičemž tím máme na mysli oblast za oběžnou dráhou Neptunu - poslední planety soustavy. Dalších 139 planetek bylo přitom nově objeveno díky Dark Energy Survey. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory
Intel se rozhodl aktualizovat svůj ISA Extensions manuál, který je určen především programátorům k tomu, aby věděli, na co se mohou připravovat. Dozví se tak o tom, které instrukce budou podporovány teprve chystanými procesorovými řadami. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19 D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19
Kanadská společnost D-Wave Systems se rozhodla, že své kvantové počítače dá k dispozici pro výzkum nemoci Covid-19 a hledání léku. To představuje možnost využití jejich výkonu prostřednictvím služby Leap 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6 Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6
Už nyní můžeme navázat na dnešní zprávu, dle níž jsme mohli čekat nástup karet GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6, přičemž nemluvíme o verzích Super. Jako první se přihlásila společnost Gigabyte, která nabízí dva modely. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem
Navzdory pandemii se dále pracuje na roveru Perseverance, který by měl startovat letos v létě. Nyní už má NASA za sebou poslední testy, jimiž měla projít malá Mars Helicopter, kterou si rover poveze s sebou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře