www.svethardware.cz
>
>
>
>

Intel vypouští do prodeje 160GB SSD X25-M

Intel vypouští do prodeje 160GB SSD X25-M
, , aktualita
Společnost Intel začala rozesílat objednávky na nový SSD disk pro notebooky, jehož modelové číslo je X25-M. Jedná se o 160GB variantu disku, která tak v nabídce společnosti doplní předchozí 80GB model. Společnost uvádí 250 MB/s pro čtení...
K oblíbeným
reklama
Společnost Intel začala rozesílat objednávky na nový SSD disk pro notebooky, jehož modelové číslo je X25-M. Jedná se o 160GB variantu disku, která tak v nabídce společnosti doplní předchozí 80GB model. Společnost uvádí 250 MB/s pro čtení a 70 MB/s pro zápis. Použita je MLC technologie a jedná se o 2,5“ disk.Kromě toho společnost připravuje i 1,8“ model s názvem X18-M a kapacitou 160 GB, který se v prodeji objeví příští měsíc. Cena 80GB varianty modelu X25-M je 530 amerických dolarů a modely X18-M a X25-M budou stát zhruba 950 dolarů při odběru tisíce kusů.

Zdroj: Laptoplogic
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková