www.svethardware.cz
>
>
>
>

iRiver a voděodolný MP3 přehrávač

iRiver a voděodolný MP3 přehrávač
, , aktualita
Společnost iRiver představila svůj nový přehrávač, který nabízí odolnost proti vodě. Nový MP3 přehrávač možná potěší ty, kteří očekávali odolnost do několika centimetrů, neboť se s novinkou můžete ponořit až do hloubky 60 m. Přehrávač nabídne...
K oblíbeným
reklama
Společnost iRiver představila svůj nový přehrávač, který nabízí odolnost proti vodě. Nový MP3 přehrávač možná potěší ty, kteří očekávali odolnost do několika centimetrů, neboť se s novinkou můžete ponořit až do hloubky 60 m. Přehrávač nabídne 128 MB skladovacího prostoru a voděodolnost je zaručena i u sluchátek.Přichycení je řešeno jednoduše k potápěčským brýlím. Modelové číslo je iFP-380T a přehrávač je poháněn 9V AA baterií. Společnost pro prezentaci výrobku spouští akci a prodává ho za 99 amerických dolarů.

Zdroj: Laptoplogic
reklama
Nejnovější články
Netflix snížil bitrate 4K videí o 50 %, aniž by utrpěla kvalita Netflix snížil bitrate 4K videí o 50 %, aniž by utrpěla kvalita
Nejspíš jste si toho ani nevšimli, ale datový tok při přehrávání obsahu na Netflixu v posledních týdnech výrazně klesl – údajně v průměru o polovinu. Naopak kvalita videa měla utrpět zcela minimálně. Tento „zázrak“ umožnila dynamická optimalizace.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
18.9.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů