www.svethardware.cz
>
>
>
>

iRiver vypouští nový hudební přehrávač T60

iRiver vypouští nový hudební přehrávač T60
, , aktualita
Společnost iRiver se rozhodla rozšířit své, již tak poměrně bohaté, portfolio hudebních přehrávačů a přidává novinku nesoucí modelové číslo T60. Nový mp3 přehrávač byl již představen pro trh v Japonsku a zbytek světa má následovat ve velmi...
K oblíbeným
reklama
Společnost iRiver se rozhodla rozšířit své, již tak poměrně bohaté, portfolio hudebních přehrávačů a přidává novinku nesoucí modelové číslo T60. Nový mp3 přehrávač byl již představen pro trh v Japonsku a zbytek světa má následovat ve velmi blízké době. T60 pak nabídne displej o velikosti 1“ pro zobrazování nejzákladnějších informací a všem dobře známý joystick pro navigaci a ovládání. Přehrávač pak navíc podporuje SRS WOW 3D sound technologii a poradí si s hudebními formáty MP3, OGG, WMA a ASF.


Pokud se ptáte na kapacity v jakých bude novinka dostupná, tak společnost představila 4GB a 2GB varianty tohoto přehrávače. Využít můžete též FM tuner s možností záznamu a také mikrofon pro libovolné nahrávání. Do prodeje pak přehrávač vstoupí 25. května na trhu v Japonsku. O ceně pro naše končiny se bohužel nehovoří. Otázkou tak bude jak si poradí přehrávač v tvrdé konkurenci, zaujmout by mohl především ty, kteří nevyžadují multimediální funkce. Obliba pak ale bude záviset právě na ceně.

Zdroj: Mobilewhack
reklama
Nejnovější články
Cooler Master MM720: pouze 49gramová odlehčená myš Cooler Master MM720: pouze 49gramová odlehčená myš
Letos se objevil u výrobců počítačových myší nový trend, který sice (zatím) nelze považovat za celoplošný, ale i tak je už dost rozšířený. Jde o odlehčování myší, a to především pomocí otvorů v jejich plášti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ARM Cortex-A78AE: nové CPU pro autonomní aplikace, např. auta ARM Cortex-A78AE: nové CPU pro autonomní aplikace, např. auta
Autonomní auta potřebují výkonný hardware pro své fungování. Společnost ARM pro ně (a jiné autonomní aplikace) představila nové CPU Cortex-A78AE, které je speciálně upraveno pro zpracování potřebných dat včetně obrazu z kamer.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ClockTuner for Ryzen (CTR) je už k dispozici ve verzi 1.0 beta ClockTuner for Ryzen (CTR) je už k dispozici ve verzi 1.0 beta
Jurij Bublij známý jako 1USMUS vypustil do světa svou taktovací utilitu určenou speciálně procesorům AMD s architekturou Zen 2. Jde tak o stále aktuální generaci modelů Ryzen a Threadripper. K čemu CTR může posloužit? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Artemis I ponese červené červí logo NASA, už je na segmentech pomocné rakety Artemis I ponese červené červí logo NASA, už je na segmentech pomocné rakety
NASA se vrací na Měsíc, a tak bylo rozhodnuto, že se vrátí i staré jednoduché logo této vesmírné agentury. Jde o "červí" logo, které bylo používáno až do roku 1992, ovšem éru Apolla nezažilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti se objevily v registraci EEC Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti se objevily v registraci EEC
Grafické karty GeForce RTX 3070 by měly být brzy následovány modely RTX 3060 a nyní se dle výpisu z registračních údajů pro EEC (Eurasian Economic Commission) ukazuje, že to nejspíše budou právě RTX 3060 Ti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře