www.svethardware.cz
>
>
>
>

iRiver vypouští nový hudební přehrávač T60

iRiver vypouští nový hudební přehrávač T60
, , aktualita
Společnost iRiver se rozhodla rozšířit své, již tak poměrně bohaté, portfolio hudebních přehrávačů a přidává novinku nesoucí modelové číslo T60. Nový mp3 přehrávač byl již představen pro trh v Japonsku a zbytek světa má následovat ve velmi...
K oblíbeným
reklama
Společnost iRiver se rozhodla rozšířit své, již tak poměrně bohaté, portfolio hudebních přehrávačů a přidává novinku nesoucí modelové číslo T60. Nový mp3 přehrávač byl již představen pro trh v Japonsku a zbytek světa má následovat ve velmi blízké době. T60 pak nabídne displej o velikosti 1“ pro zobrazování nejzákladnějších informací a všem dobře známý joystick pro navigaci a ovládání. Přehrávač pak navíc podporuje SRS WOW 3D sound technologii a poradí si s hudebními formáty MP3, OGG, WMA a ASF.


Pokud se ptáte na kapacity v jakých bude novinka dostupná, tak společnost představila 4GB a 2GB varianty tohoto přehrávače. Využít můžete též FM tuner s možností záznamu a také mikrofon pro libovolné nahrávání. Do prodeje pak přehrávač vstoupí 25. května na trhu v Japonsku. O ceně pro naše končiny se bohužel nehovoří. Otázkou tak bude jak si poradí přehrávač v tvrdé konkurenci, zaujmout by mohl především ty, kteří nevyžadují multimediální funkce. Obliba pak ale bude záviset právě na ceně.

Zdroj: Mobilewhack
reklama
Nejnovější články
Chystá se PlayStation 5 Pro a mluví se o PS6 v roce 2026 Chystá se PlayStation 5 Pro a mluví se o PS6 v roce 2026
Společnost Sony naznačila, že nastoupí i konzole PlayStation 5 Pro, která bude pro pátou generaci znamenat nejspíše to, co PlayStation 4 Pro ve čtvrté generaci. Vedle toho už se také mluví o PS6. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Začnou roboti opravovat a tankovat satelity ve vesmíru? Začnou roboti opravovat a tankovat satelity ve vesmíru?
Výzkumníci z University of Cincinnati vyvíjejí základ nové sítě robotických zařízení, která by byla schopna opravovat satelity na nízké orbitě a také jim zajišťovat doplňování paliva. Kdo za tímto projektem stojí? 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cougar Conquer 2: skříňová extravagance Cougar Conquer 2: skříňová extravagance
Počítačová skříň Conquer 2 od společnosti Cougar se dá označit za čistou extraganci a protipól designově minimalistických modelů. Ostatně vypadá jako součást duhovkami vybarveného transformera. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Preferred Networks MN-Core: čtyřdílný čip s plochou 3000 čtverečných milimetrů Preferred Networks MN-Core: čtyřdílný čip s plochou 3000 čtverečných milimetrů
V poslední době se můžeme kochat pohledem na stále větší počítačové čipy, ale to především díky tomu, že jsou tvořeny více monolity. Jeden takový s plochou přes 3000 milimetrů čtverečných využívá i karta od Preferred Networks. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Na ISS dorazil nový robot s emoční inteligencí Na ISS dorazil nový robot s emoční inteligencí
Mezinárodní vesmírná stanice (ISS) získala dalšího robotického obyvatele, jímž je CIMON-2. A jak jeho název napovídá, není to první robot svého druhu. Už loni na ISS pobýval jeho předchůdce CIMON od IBM. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře