www.svethardware.cz
>
>
>
>

Italská společnost nabízí nettopy za 99 euro

Italská společnost nabízí nettopy za 99 euro
, , aktualita
Společnost Abaco sídlící v Milanu prodává v Itálii nettopy za hezkých 99 euro s DPH. Počítače jsou postavené na oblíbené platformě Intel Atom a běží na nich operační systém Xubuntu Linux. Za model procesoru výrobce zvolil N230. Operační...
K oblíbeným
reklama
Společnost Abaco sídlící v Milanu prodává v Itálii nettopy za hezkých 99 euro s DPH. Počítače jsou postavené na oblíbené platformě Intel Atom a běží na nich operační systém Xubuntu Linux. Za model procesoru výrobce zvolil N230.Operační paměť má velikost pouze 512 MB a svá data uložíte na 4 GB velký flash disk od společnosti Kingston. Model nazvaný Primo disponuje rozměry 37 x 13,5 x 35 cm a váží méně než 5 kg. Nettop může být jednoduše rozšířen o pevný disk nebo optickou mechaniku.

Výrobek má však malý háček. Za cenu 99 euro (2640 Kč) dostanete počítač rozložený a musíte si ho postavit sami. Sestavený nettop přijde o 12,50 euro dráž.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře