Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaké články od nás nejvíce očekáváte?

2.7.2015, Karel Polívka, aktualita
Jaké články od nás nejvíce očekáváte?
Když budeme lépe rozumět preferencím našich čtenářů, pomůže nám to v rozhodování, na co bychom se měli více zaměřovat. Budeme tak rádi, když nám dáte vědět, jak jsou pro Vás jednotlivé typy článků zajímavé.
Na základě naší nedávné výzvy ohledně redakčního posílení začalo od února pro Svět hardware psát několik nových autorů, přičemž vývoj návštěvnosti v uplynulých týdnech ukazuje, že to mělo smysl (vždy je nějaké zpoždění, než se změna projeví). Nejlépe je to vidět na vývoji počtu zobrazených stránek:

Zatímco ještě na začátku roku měl server meziroční pokles pageviews o cca 20 %, teď má naopak meziroční nárůst o cca 25 %. Světu hardware se teď z hlediska vývoje návštěvnosti zkrátka daří (což může být pro někoho překvapivé vzhledem k obecnému útlumu českých serverů s HW tématikou), a protože železo se musí kout, dokud je žhavé, rád bych v redakčním posilování i nadále pokračoval.


Jaké typy článků byste u nás uvítali?


Pokud jste přihlášení ke svému profilu, budeme rádi, když nám pomocí tohoto dotazníku dáte vědět o svých preferencích. Zobrazí se Vám formulář s několika posuvníky, pomocí kterých nám můžete snadno sdělit, co je pro Vás jak zajímavé. Pokud bude ohledně vysokého zájmu o některý typ nebo téma článků shoda u většího množství čtenářů, je pravděpodobné, že se budeme více snažit Vám takové články přinášet. V některých ohledech by se jednalo dokonce o nový typ obsahu. Máte tedy možnost nás nasměrovat podle Vašich preferencí. Případně nám můžete napsat své dotazy nebo komentáře.


Chcete psát pro Svět hardware?


Pokud si myslíte, že byste mohli našim čtenářům přinášet zajímavé informace ve formě kvalitně zpracovaných článků nebo aktualit a máte s psaním už nějaké zkušenosti, neváhejte mě kontaktovat. V takovém případě si ale prosím nejdříve přečtěte tento článek, protože pouze vyjádřit zájem opravdu nestačí. Už na samotném počátku je třeba, abyste ukázali, kdo jste a co vlastně můžete nabídnout. Neočekávejte, že to z Vás někdo bude dolovat. Svět hardware má co nabídnout, ale zároveň má také vysoké požadavky na tvůrce obsahu. A o jakých tématech že by se vlastně dalo psát? Opravdu je třeba na to odpovídat? :-)