reklama
Aktuality  |  Bleskovky  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Jaroslav Salcer

Registrace založena: 11.6.2008
Počet příspěvků do diskuse (od 27.8.2003): 4 (zobrazit příspěvky)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –
Vše od autora | Jen články a recenze
Navigace GoClever 3550A: levněji už to nejde

Navigace GoClever 3550A: levněji už to nejde

GoClever 3550A rozhodně nepatří mezi notoricky známé přenosné navigace. Zároveň svým zaměřením není ani určena pro fajnšmekry, ale pro uživatele, kteří chtějí navigovat na cíl a hlavně nechtějí, aby je to moc stálo. Pokud mezi takové patříte i vy, čtěte dále.
12.9.2008, Jaroslav Salcer3
Navigace Mio C720b: dva v jednom

Navigace Mio C720b: dva v jednom

Kdo pamatuje počátky kapesních počítačů, si jistě vzpomene, že firma Mio se nejdříve objevila v oblasti PDA. Jejich přístroje nikdy nepatřily do Hi-Endu, ale zato překypovaly vybaveností. Netrvalo dlouho a Mio rozšířilo svou nabídku mobilní techniky o přenosné satelitní navigace.
13.8.2008, Jaroslav Salcer10
Navigace Asus R700: fešák s 3D

Navigace Asus R700: fešák s 3D

Firma Asus je známa spíše jako výrobce notebooků nebo základních desek. V každém případě se vám jistě vybaví výborná kvalita zpracování, na kterou si výrobce potrpí. Jinak tomu není ani u přenosné navigace Asus R700, kterou podrobíme našemu dnešnímu testu.
18.7.2008, Jaroslav Salcer5
Navigace DreimGO DG220GC: couvejte bezpečně!

Navigace DreimGO DG220GC: couvejte bezpečně!

Koupí této navigace zabijete dvě mouchy jednou ranou. Budete mít nejen navigaci s kvalitním displejem, ale i pomůcku na parkování s autem. Již nikdy nebudete muset zbytečně otáčet hlavou při couvání. Celý prostor za vámi se zobrazí barevně na displeji, jakmile zařadíte zpátečku.
2.7.2008, Jaroslav Salcer12
BT GPS QSTARZ BT-Q818 – levný a citlivý

BT GPS QSTARZ BT-Q818 – levný a citlivý

Pomalu si zvykáme na to, že v dnešní době má každé slušné PDA či komunikátor vestavěný satelitní přijímač. Musím ovšem říct, že se stále přikláním k externím BT GPS přijímačům. Přestože vestavěné GPS mají poslední model chipsetu, tj SIRF III, nedá se citlivost porovnávat s externími přijímači.
13.3.2007, Jaroslav Salcer
HP iPAQ hx4700 – vyplatí se přejít na WM5?

HP iPAQ hx4700 – vyplatí se přejít na WM5?

HP uvolnilo Windows Mobile 5 update pro HP iPAQ hx4700 již před několika měsíci, ale v mnoha diskusních fórech jsou stále rozděleni na dva nesmiřitelné tábory, a tak jsme pro váhající uživatele připravili přehled kladů i záporů, které aktualizace přináší.
25.1.2007, Jaroslav Salcer
Pouzdro Brando Crystal Case pro HP iPaq hx4700

Pouzdro Brando Crystal Case pro HP iPaq hx4700

V naší dnešní recenzi si představíme pouzdro, která nechá plně vyniknout eleganci vašeho PDA. Průhledné pouzdro spol. Brando je vyrobeno z relativně tvrdého plastu, který počítač ochrání před poškrábáním např. od klíčů i v případě pádu z malé výšky.
11.12.2006, Jaroslav Salcer
Pouzdro Piel Frama CowSkin pro HP iPAQ hx4700

Pouzdro Piel Frama CowSkin pro HP iPAQ hx4700

V minulém článku jsme se věnovali recenzi koženého pouzdra Krusell. V dnešní recenzi se podrobně podíváme na španělského výrobce kvalitních pouzder Piel Frama. Jeho produkty se řadí mezi špičku v oblasti PDA příslušenství, elegance a ergonomie je však vykoupena vysokou cenou.
19.9.2006, Jaroslav Salcer
Téma měsíce: Pouzdra pro PDA

Téma měsíce: Pouzdra pro PDA

Koupit ochranné pouzdro nebo ne? Dost často kladená otázka v diskusních fórech na stránkách o kapesních počítačích. Každý majitel nového PDA by si měl ale uvědomit, že kvalitní počítač stojí dost peněz a investice do rovněž kvalitního ochranného pouzdra činí pouhý zlomek pořizovací ceny PDA. Pro váhavé střelce jednoznačně říkám ANO nákupu pouzdra. Existuje mnoho firem, které vyrábí pouzdra různých tvarů a z různých materiálů. Každý si může vybrat, jestli bude jeho oku ladit nějaký silikon, plast, koženka a nebo pravá kůže. Je vhodné se zamyslet nad tím, jak bude vypadat PDA za 15 tisíc v semišovém pytlíčku.
11.9.2006, Jaroslav Salcer
iGo – vyzyvatel TomToma

iGo – vyzyvatel TomToma

iGo rozhodně není druhořadý navigační program, jedná se o první software, který dle mého zasadí tvrdou ránu konkurenci. Dosud jsem byl zapřísáhlý zastánce TomToma, ale po nainstalování iGo jsem změnil názor. Konečně někdo udělal příjemné uživatelské prostředí, které kromě toho, že je opravdu hezké, je navíc navrženo tak, abyste nikdy nemuseli hledat uživatelskou příručku. Vše má svou logiku a během několika minut se proklikáte nastavením, u kterého není ani na okamžik potřeba váhat, co chtěl básník vlastně říci. Dost už bylo chvály a vzhůru do recenze.
28.8.2006, Jaroslav Salcer1
Navigační software Smart Maps

Navigační software Smart Maps

Hodně cestuji služebně po celé České republice, a proto jsem uvítal možnost otestovat navigační balík Smart Maps pro PocketPC. Sice jsem hodně zvyklý používat konkurenční TomTom, ale musím přiznat, že rastrové mapy se mi prostě odjakživa líbily víc. Sice co do přesnosti jsou lepší mapy vektorové, ale o co nám v autě nakonec jde. Abychom bezpečně dojeli na určené místo, a jestli je to o několik kilometrů jinak, než spočítal jiný software, tak z toho se snad nestřílí. Na vektorových mapách jste ochuzeni právě o ten přirozený vzhled, na který jste zvyklí u tištěných turistických map.
2.8.2006, Jaroslav Salcer
Bluetooth GPS GP-88

Bluetooth GPS GP-88

Počet GPS přijímačů pro kapesní počítače či komunikátory roste jako houby po dešti a zároveň se snižují jejich ceny, takže je opravdu z čeho vybírat. Navíc technologie Bluetooth se stala již standardem nejen pro PDA, ale i pro komunikátory a chytré telefony.
30.5.2006, Jaroslav Salcer