Jednoslotová GeForce GTX 460 od Galaxy

, , aktualita
Společnost Galaxy Technology uvede na trh jednoslotovou GeForce GTX 460. Takty a podporované technologie karty, která je založena na jádře GF104, jsou stejné jako u referenčního modelu. Co ovšem na první pohled zaujme, je netradiční chladič,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Galaxy Technology uvede na trh jednoslotovou GeForce GTX 460. Takty a podporované technologie karty, která je založena na jádře GF104, jsou stejné jako u referenčního modelu. Co ovšem na první pohled zaujme, je netradiční chladič, ten je totiž pro tuto řadu karet velmi atypický – nízko profilový.GeForce GTX 460 „Slim“, jak by se dala nazvat připravovaná karta, by se jistě mohla stát zajímavou volbou pro hráče s menšími počítačovými skříněmi nebo by mohla najít uplatnění ve SLI konfiguracích. Galaxy o ceně a dostupnosti zatím mlčí.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NVIDIA Ampere má skutečně využít nové 12pinové napájecí konektory NVIDIA Ampere má skutečně využít nové 12pinové napájecí konektory
Už dříve se objevily zprávy o tom, že GeForce generace Ampere využijí alespoň v některých případech nový napájecí konektor. Nyní se objevují další takové zprávy, které již konkrétně udávají, že půjde o 12pinový typ. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Navy Flounder: Navi 22 se ukázalo v ovladačích Linuxu AMD Navy Flounder: Navi 22 se ukázalo v ovladačích Linuxu
Dosud jsme slyšeli o kódovém názvu pro GPU Navi 21, aneb Sienna Cichlid, což by mělo být ono vytoužené "velké Navi", které si konečně podá i hi-end firmy NVIDIA. Tedy konkrétně dnešní hi-end. Nyní se ale ukázal jistý Navy Flounder. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Watch Dogs: Legion s ray tracingem vypadají na hardwarově náročnou hru Watch Dogs: Legion s ray tracingem vypadají na hardwarově náročnou hru
Watch Dogs: Legion je dalším želízkem v ohni firmy Ubisoft, která si jinak chystá i nový Far Cry 6 a Assassin's Creed Valhalla. Watch Dogs nás nyní zavedou do Londýna a už z toho se dá uhodnout, o čem bude podporovaný ray tracing.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí NASy TS-hx86 s QuTS a až 128 GB ECC paměti QNAP uvádí NASy TS-hx86 s QuTS a až 128 GB ECC paměti
Společnost QNAP v posledních týdnech představuje jednu novinku za druhou a tentokrát jde o nové NASy řady TS-hx86. Ty mají operační systémem QuTS pro podnikové nasazení, který umí např. SnapSync v reálném čase a další.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD Ryzen Threadripper PRO vstupují na trh s osmikanálovými DDR4 AMD Ryzen Threadripper PRO vstupují na trh s osmikanálovými DDR4
AMD se nakonec opravdu rozhodlo vyslat na trh procesory Ryzen Threadripper PRO, které se mohou oproti původním verzím pochlubit především tím, že nabídnou osmikanálové kontrolery pro DDR4. A co víc?
Dnes, aktualita, Jan Vítek