www.svethardware.cz
>
>
>
>

Jensen Huang opět ve své vlastní kuchyni ukáže, co NVIDIA navařila

Jensen Huang opět ve své vlastní kuchyni ukáže, co NVIDIA navařila
, , aktualita
Zatímco zástupci AMD v době pandemie předstírají, že z pódia mluví k živému publiku, Jensen Huang se rozhodl pojmout své prezentace ležérněji a mluví k nám ze své vlastní kuchyně, kde má poschovávané novinky. 
K oblíbeným
reklama
Jensen Huang se tak ze své kuchyně přihlásí i v případě své prezentace spojené s GTC 2021 (Graphics Technology Conference). Do své velké trouby přitom již loni na jaře cpal novou DGX i s chladiči a poté z ní představil i novou generaci herních karet GeForce RTX Ampere
 
 
Nyní ale asi nemůžeme očekávat herní hardwarové novinky, neboť těch se GTC obvykle netýká, respektive nejde o spotřebitelské produkty. Nicméně nějaké hardwarové novinky by Huang přeci jen měl ukázat a mezi ty by měly patřit spíše profesionální karty RTX A5000 a RTX A4000, o nichž jsme se nedávno dozvěděli. Ale necháme se překvapit. 
 
Dále se může jednat v podstatě o cokoliv, co má společného s AI, servery, GPGPU akcelerátory, systémy autonomního řízení vozů a tak podobně. Konkrétněji by to mohl být nástupce Tesly T4, který má dostat označení Ampere A10. 
 
 
Keynote Jensena Huanga, který tím odstartuje letošní Graphics Technology Conference, je naplánována na 12. dubna v 17:30 našeho času. NVIDIA slíbila, že má připraveno i několik překvapení, a tak to snad budou opravdová překvapení a ne ta, která už jsou dávno veřejná. 

Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mimozemské izotopy byly nalezeny na dně oceánu Mimozemské izotopy byly nalezeny na dně oceánu
Sama naše Země skrývá poklady pro astronomy, kteří mohou díky nim zkoumat, čím prošla v relativní nedávné minulosti a co se odehrálo v její blízkosti. Mluvíme zde samozřejmě o vesmírných měřítcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tchaj-wanské výrobce čipů začíná ohrožovat Covid, TSMC reaguje Tchaj-wanské výrobce čipů začíná ohrožovat Covid, TSMC reaguje
Pandemie Covidu-19 tvrdě zasáhla řadu zemí, ovšem Tchaj-wan, ačkoliv je přímo "u zdroje", díky svým opatřením v předchozím roce potvrdil jen cca 1000 případů nákazy. To se ale nyní změnilo a tamní firmy už reagují.
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
AMD zřejmě chystá menší refresh procesorů Ryzen Vermeer AMD zřejmě chystá menší refresh procesorů Ryzen Vermeer
Společnost AMD si dle informací od Patricka Schura chystá stepping B2 alespoň dvou procesorů Ryzen generace Vermeer, přičemž to znamená i mírné zvýšení taktů. Teprve ale uvidíme, co z toho vyleze.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pohár trpělivosti přetekl, kryptoměna StopElon chce zničit Muska a vzít mu Teslu Pohár trpělivosti přetekl, kryptoměna StopElon chce zničit Muska a vzít mu Teslu
Elon Musk je poslední dobou často obviňován z manipulací s kryptoměnami pomocí jeho twitterového účtu. Lidem už dochází trpělivost, jak některé jeho tweety dokáží poslat hodnotu kryptoměny výrazně níž a "luxuje" jim účty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala50 komentářů
Nejen Centrum akcí ve Windows 10 získá prvky ze zrušených Windows 10X Nejen Centrum akcí ve Windows 10 získá prvky ze zrušených Windows 10X
Microsoft sice zrušil vývoj Windows 10X, ale řada prvků plánovaných pro tento systém se místo toho objeví ve standardních Windows 10. Patří mezi ně také drobný prvek v Centru akcí, který bude součástí aktualizace Sun Valley.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře