reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?
Registrace: 16.10.2003
Komentářů: 997, score 1.8 | Digimanie: 237/-0.3 | TV Freak: 24/1.2 | Svět mobilně: 20/1.0 | Relaxuj: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 26 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 3 (přehled)
Mám fotoaparát: Canon EOS 450D
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 5.7.2023 s hodnocením +10:
Vidím, že v tom psaní protiukrajinských textů, které jsou naprosto jednostranně namířené proti Západu, hodláte pokračovat. Takže vzhledem k tomu, že podle míry Vašich nesmyslů v této diskuzi ­(viz ten blábol o pouze 5000 skutečných ruských vojácích poslaných na Ukrajinu, nebo že si Rusko jakože svou imaginární pokročilou techniku z nějakého důvodu někde záměrně schovává, nemluvě o totálním znevažování toho, jakým způsobem se Ukrajinci vůči aktuálnímu agresorovi­/okupantovi brání a ztrácí při tom na svém vlastním území životy apod.­) jsem teď přesvědčený, že za psaní takovýchto naprosto jednostranných textů, které jsou často na hraně zákona a někdy už i za ní, dostáváte od někoho zaplaceno nějaké drobné, to teď zjednoduším – pokud napíšete nějaký další text namířený proti Ukrajině nebo obhajující Rusko, Váš profil bude zablokován.

Myslete si o mě nebo o nás kvůli tomu, co chcete, označujte si to třeba za cenzuru, je mi to naprosto jedno, protože jedna věc je výměna jiných názorů, ale něco úplně jiného jsou dezinformace s cílem rozeštvávat lidi v ČR. Nemluvě o tom, že vzhledem k tomu, co neustále píšete, je jen otázka času, kdy se o to bude zajímat policie. Naše weby jsou o technologiích, ne o politice a už vůbec ne, aby poskytovaly prostor pro někoho, kdo neustále podrývá způsob fungování naší republiky a Západu obecně včetně neustálého omlouvání toho, kdo před rokem podnikl plnohodnotnou invazi na území suverénního evropského státu a začal tam zabíjet jeho obyvatelstvo ­(vojáky i civilisty­) pomocí masivního bombardování. Tohle jsou prostá fakta. Na tyto komentáře od Vás v průběhu času od našich čtenářů přišlo už dost stížností a nechával jsem to dlouho být, nicméně všechno má své meze. Už jednou jsem Vás varoval, že v případě dalšího výskytu takovýchto komentářů bude Váš profil zablokován. Na nějakou dobu jste se umírnil, ale postupně to pomalu gradovalo a zase v tom pokračujete, konkrétně dne 7.4.2022 v 10:46 zde:
https:­/­/www.svethardware.cz­/tvurci­-world­-of­-tanks­-se­-stahuji­-z­-ruska­-a­-miri­-pryc­-i­-z­-domovskeho­-beloruska­/57436­/diskuze

Dokonce jste na to tehdy odpověděl: ­"Ano, přístup chápu a beru ho.­" Ale evidentně máte cíl aktuálního agresora jménem Rusko neustále omlouvat a Západ shazovat ­(a nejde přitom jen o otázku Ukrajiny, Vy do Západu kopete naprosto neustále u různých témat, jak kdybyste musel někomu vykazovat takovouto svou činnost, abyste za to dostal zaplaceno­).
Komentář z 15.11.2022 s hodnocením +9:
Renderování 3D grafiky ve hrách je vždy o kompromisu mezi komplexností renderované scény a rychlostí, jakou se bude vykreslovat na HW existujícím v době vydání. Udělat dokonale fotorealistickou grafiku v nějaké hře bylo možné už před řadou let, ale bylo by to k ničemu, když by se to na běžně dostupném HW téměř nehýbalo. I samotní herní vývojáři už od prvopočátku používají při designování her všemožná šidítka k tomu, aby svému výtvoru zajistili pokud možno co nejvyšší framerate na běžně dostupném desktopovém HW a zároveň co nejlepší grafické podání. Nevidím žádný rozdíl v tom, pokud jde o postup pro dosažení vyššího výkonu ­(šidítko­) jen na straně samotného herního enginu a práce vývojářů, nebo pokud je téhož cíle dosahováno za pomocí nějaké speciální funkce, kterou disponuje konkrétní HW ­(v tomto případě novější generace GPU­). Je to dobré téma na diskuze a všemožná zkoumání, ale pokud jde o princip jako takový, nejde vůbec o nic nového nebo nějak nežádoucího.
Komentář z 8.3.2012 s hodnocením +9:
Co takhle položit dotaz nebo připomínku bez toho, že byste se trapně navážel do autora alá úplatky ­(vím, jsme v České republice, kde má hodně lidí z nějakého důvodu ve zvyku za vším vidět úplatkářství; s ohledem na aktuálně probíhající soudní proces kolem VV se na druhou stranu není moc co divit :­-­)­).

V tomto testu jsou vúči sobě porovnatelné chladiče, provedením i cenově.

Model Arctic Freezer 11 LP jsme již testovali koncem roku 2010 a obdržel od nás ocenění TREFA vzhledem k výbornému poměru výkon vs. cena: http:­/­/www.svethardware.cz­/art_doc­-2EA6A12BE8CF20BDC12577B400640987.html ­(jeho cena 300 ­- 400 Kč je méně než poloviční, než jakou mají chladiče z dnešního testu­).

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 6.7.2023 s hodnocením -4:
Naprostý souhlas.

V dnešní době pro absenci DLSS z hlediska implementace, tím spíše u těch největších vývojářských studií na světě, prostě není důvod a takovéto potlačování v současnosti technologicky pokročilejšího řešení je akorát něčím, co jde proti zájmům koncových uživatelů, tedy v tomto případě PC hráčů.

Ano, jde o věčný boj fanoušků zelených proti červeným, kde jde mnohem více o emoce. Co už. Osobně budu rád za úspěch obou firem, protože chci, aby se navzájem předháněly, abychom z toho všichni mohli co nejvíce benefitovat a měli k dispozici stále zajímavější a lepší technologie.
Komentář z 6.7.2023 s hodnocením -3:
Vy nerozumíte psanému textu?

"Podklady pro tento článek jsou obsažené přímo v něm, viz ty tabulky se srovnáním sponzorovaných her.

Pokud jste přesvědčený, že Nvidia teď nějakým způsobem omezuje implementaci FSR ve hrách, které sponzoruje, prosím o dodání podkladů, z kterých by šlo udělat takový závěr, aby se o tom opravdu dalo napsat. Pouhý pocit nestačí."
Komentář z 18.5.2021 s hodnocením -3:
To je Váš názor a jako všude jinde, každý preferuje svůj úhel pohledu. Pro mě je důležité to, která firma představuje větší hybnou sílu z hlediska technologických inovací, z kterých budeme těžit a používat je v nadcházejících letech. A zde má Tesla nad Toyoutou jasnou převahu. Co na tom, že aktuální výrobní kapacity Toyoty jsou násobně větší, když pomocí toho vyrábí něco, co bude postupem času nahrazováno něčím jiným, když má ta firma stále problém se nějak rozumně adaptovat, aby byla relevantní třeba i za dalších 10 let.

Nejnovější oblíbené články

Star Trek: Discovery skončí s pátou sezónou
11.3.2023: Star Trek: Discovery byl první seriál z nové vlny produkce Star Treku od CBS. V...
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
20.4.2019: Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale...
NVIDIA Project RON: domácí AI a hologram?
29.3.2019: Kdosi komusi vyfotil přes rameno stránku prezentace projektu RON či R.O.N. firmy...
Milujete potápění? Polsko otevře nejhlubší bazén na světě
18.3.2019: Chcete se potápět, ale exotické destinace jsou pro vás příliš daleko? Pak pro...
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
16.3.2019: Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48"...
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
15.3.2019: Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou...
Aurender N100: nejdostupnější renderer od korejské jedničky
30.6.2016: Aurender je v současné době jedním z nejlepších, ne-li vůbec nejlepším výrobcem...