www.svethardware.cz
>
>

Keyboard Waffle Iron: klávesnicový vaflovač

Keyboard Waffle Iron: klávesnicový vaflovač
, , aktualita
Na Kickstarteru se objevil nový projekt, který propojuje svět počítačů a gastronomie. Jde o Keyboard Waffle Iron, čili vaflovač, s jehož pomocí si budeme moci dělat křehkou a sladkou snídani ve tvaru klávesnice.
K oblíbeným
reklama
A jak řekl jeden diskutér: "Proč mám pocit, že přesně tohle potřebuju?" Jde o vaflovač, který plně docení spíše jen počítačoví nadšenci, čili prostě geekové. Jde přitom o jednoduchou věc, která má z něčeho úžasného (vafle) vytvořit něco ještě úžasnějšího, čili vafle ve tvaru klávesnice. Základem je tak vhodný tvar, který ale měl už jeden starší model z roku 2007, z nějž má Keyboard Waffle Iron přímo vycházet. Důležitější však je, že nyní si můžete díky projektu na Kickstarteru objednat jeden vlastní, který by měl dorazit v dubnu příštího roku. Snad ale nebude vadit, že nebude mít numerickou klávesnici.

Cena přitom začíná na 60 USD, což není přehnaná částka. Za 125 dolarů si můžete objednat kus z limitované edice s vlastním výrobním číslem a podpisem designéra Chrise Domina. Nabídky pokračují až do 10.000 USD, za něž výrobce uspořádá V.I.P. brunch pro 12 osob, z nichž každý dostane svůj přístroj.

Zařízení bude fungovat jako kterýkoliv jiný vaflovač, takže ho nahřejeme, plochu potřeme či posprejujeme olejem, nalijeme dovnitř těsto, po třech minutách vaflovač otočíme a necháme další minutku dvě dojít. Vedle vaflí si ale budeme moci dělat také normální tousty

Zdroj: Kickstarter
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů