Keynote Nvidia GTC 2020 má nové datum 14. května

Keynote Nvidia GTC 2020 má nové datum 14. května
, , aktualita
Konference Nvidia GTC 2020 byla odsunuta z březnového data a nyní se konečně dozvídáme, kdy bude náhradní termín. Počkat si musíme ještě tři týdny, konat se bude 14. května 2020. Všichni čekají zejména na novou generaci GPU Ampere.
K oblíbeným
reklama
Keynote Nvidia GTC 2020 se měla původně konat 23. března. Bohužel kvůli koronavirové pandemii byla odsunuta a konat se má jen jako online konference. Tehdy jsme však ještě nevěděli, na jaké datum bude konference přesunuta. Nvidia to však nyní prozradila v tiskové zprávě, kde je datum 14. května 2020, 6 hodin ráno PT. V řeči našeho časového pásma je to v 15:00.
 
Nvidia GTC 2020
 
CEO Jensen Huang zde představí inovace na poli umělé inteligence, HPC výpočtů, autonomních zařízení, zdravotnictví a především toho, co nás asi zajímá nejvíce, grafických čipů. Ostatně už i začátek tiskové zprávy začínající slovy "Get Amped" dává tušit, že tu bude představena dlouho očekávaná nová generace grafických čipů Nvidia Ampere. Ty by měly být vyráběny pomocí 7nm procesu u TSMC. Zároveň se proslýchá, že si Nvidia u TSMC nechává vyrábět nějaký 5nm čip, zatím ale není jasné, o co by mohlo jít. Pokud jde o GTC 2020, tu bude možné sledovat např. na YouTube.com/Nvidia, další materiály budou k nalezení i na stránce nvidianews.nvidia.com.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář