www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kingmax rozšiřuje nabídku 32GB flashdisků

Kingmax rozšiřuje nabídku 32GB flashdisků
, , aktualita
Přední výrobce pamětí rozšířil svoji nabídku o novou řadu flashdisků. Jedná se o model U–Drive UD–01 a k jeho přednostem nepatří jen vysoká kapacita 32 GB, ale sofistikovaný design. Je navržený tak, aby nepotřeboval krytku USB konektoru...
K oblíbeným
reklama
Přední výrobce pamětí rozšířil svoji nabídku o novou řadu flashdisků. Jedná se o model U–Drive UD–01 a k jeho přednostem nepatří jen vysoká kapacita 32 GB, ale sofistikovaný design. Je navržený tak, aby nepotřeboval krytku USB konektoru – ten se jednoduše zasouvá dovnitř těla. Povrch je pokrytý plastovou imitací kůže šedé barvy.


Obr.01 – Logo Kingmax

Dostupný bude v kapacitách 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 BG. Koncové uživatele by měli oslovit různé barevné kombinace. Od konzervativní kombinace šedo–černé až po oranžovou, zelenou nebo modrou. Pro indikaci stavu slouží modrá LEDka.

Obr.02 – 32GB USB Flash disk U-Drive UD-01

Specifikace:
  • kapacita: 2 GB – 32 GB
  • rozměry: 17,5 × 62 × 12 mm
  • životnost uložených dat: až 10 let
  • rozhraní: USB 2.0
  • ekologické certifikáty: RoHS, Halogen Free a PFOS / PFOA
  • prohlášení o shodě: CE, FCC, BSMI


Zdroj: TZ Kingmax
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková