www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kingmax rozšiřuje nabídku 32GB flashdisků

Kingmax rozšiřuje nabídku 32GB flashdisků
, , aktualita
Přední výrobce pamětí rozšířil svoji nabídku o novou řadu flashdisků. Jedná se o model U–Drive UD–01 a k jeho přednostem nepatří jen vysoká kapacita 32 GB, ale sofistikovaný design. Je navržený tak, aby nepotřeboval krytku USB konektoru...
K oblíbeným
reklama
Přední výrobce pamětí rozšířil svoji nabídku o novou řadu flashdisků. Jedná se o model U–Drive UD–01 a k jeho přednostem nepatří jen vysoká kapacita 32 GB, ale sofistikovaný design. Je navržený tak, aby nepotřeboval krytku USB konektoru – ten se jednoduše zasouvá dovnitř těla. Povrch je pokrytý plastovou imitací kůže šedé barvy.


Obr.01 – Logo Kingmax

Dostupný bude v kapacitách 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 BG. Koncové uživatele by měli oslovit různé barevné kombinace. Od konzervativní kombinace šedo–černé až po oranžovou, zelenou nebo modrou. Pro indikaci stavu slouží modrá LEDka.

Obr.02 – 32GB USB Flash disk U-Drive UD-01

Specifikace:
  • kapacita: 2 GB – 32 GB
  • rozměry: 17,5 × 62 × 12 mm
  • životnost uložených dat: až 10 let
  • rozhraní: USB 2.0
  • ekologické certifikáty: RoHS, Halogen Free a PFOS / PFOA
  • prohlášení o shodě: CE, FCC, BSMI


Zdroj: TZ Kingmax
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře