www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Kombo klávesnice a myši Zalman pro kanceláře

Kombo klávesnice a myši Zalman pro kanceláře
, , aktualita
Zalman si připravil set klávesnice a myši prodávaný pod označením ZM-K380 Combo, který je určen především pro kanceláře nebo prostě uživatele, kteří nepotřebují herní periferie s programovatelnými a multimediálními tlačítky. Obě periferie...
K oblíbeným
reklama
Zalman si připravil set klávesnice a myši prodávaný pod označením ZM-K380 Combo, který je určen především pro kanceláře nebo prostě uživatele, kteří nepotřebují herní periferie s programovatelnými a multimediálními tlačítky. Obě periferie jsou vybaveny klasickým rozhraním USB, a to na 1,5m kabelu, takže můžeme očekávat i příznivou cenu, ovšem ta zatím ještě nebyla stanovena.
- klikněte pro zvětšení -


Set se skládá z klávesnice ZM-K380 a myši ZM-150. Klávesnice je klasická membránová a vybavena byla 106 klávesami, které mají vydržet až 10 milionů stisků, alespoň dle tvrzení výrobce. Vybavena je také nožkami pro dvoupolohové nastavní sklonu a jeji rozměry jsou 459 x 177 x 24 mm při hmotnosti 530 gramů.


Myš ZM-150 je normální třítlačítkový model vybavený optickým senzorem Pixart PAN3512 s rozlišením 1000 dpi, který Zalman použil také u herního modelu M400. Tvar této myši je souměrný, takže se hodí stejně dobře pro praváky i leváky, tlačítka mají vydržet až 5 milionů stisků a rozměry jsou 111 x 59 x 35 mm při hmotnosti 63 gramů. Na obě zařízení se vztahuje dvouletá záruka od výrobce.


ModelZM-K380 (klávesnice)ZM-M150 (myš)
TypMembránová klávesniceOptická myš
Senzor-Pixart PAN3512
Druh spojeníDrátováDrátová
Rozlišení-1000 DPI
Počet tlačítek -3 (2 + rolovací kolečko s možností stisku)
Počet kláves106-
Rychlost zpracování obrazu-3000 obrázků/s
Délka kabelu1,5 m1,5 m
Předpokládaná životnost kláves/tlačítek10 mil. stisků5 mil. stisků
Rozměry 177 (D) x 459 (Š) x 24 (V) mm111 (D) x 59 (Š) x 35 (V) mm
Hmotnost530 g63 g (bez baterie)
RozhraníUSBUSB
OstatníDvoustupňové nastavení výškyTeflonové brusle


Zdroj: TZ Zalman
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů