www.svethardware.cz
>
>
>
>

Konami nabídne svá první herní PC pod značkou Arespear

Konami nabídne svá první herní PC pod značkou Arespear
, , aktualita
Konami známe jako typickou japonskou herní firmu, která se ale proslavila i daleko za hranicemi třeba díky sérii Metal Gear Solid, Silent Hill nebo Pro Evolution Soccer. Nyní se snaží zaujmout svými prvními herními desktopy. 
K oblíbeným
reklama
Jde konkrétně o projekt firmy Konami Amusement, která spadá pod mateřskou Konami Holdings Corporation a už začala přijímat předobjednávky na herní počítače značky Arespear. Ty se na trh fyzicky dostanou na konci září, čili s předstihem před nástupem podzimních blockbusterů a budou tu tři hlavní verze - základní C300 a lépe vybavené C700+. Všechny ale využijí stejnou skříň s rozměry 575 x 502 x 230 mm, přičemž pouze C700+ budou mít boční okno a RGB podsvícení. 
 
 
Arespear C300 budou vybaveny procesorem Intel Core i5-9400F, 8 GB paměti DDR4-2666, 512GB M.2 PCIe SSD a grafikou Nvidia GeForce GTX 1650. 
 
Arespear C700 a C700+ využijí procesor Core i7-9700 s vodním chladičem, dále 2x 8 GB DDR4-2666, stejné 512GB SSD plus 1TB pevný disk a grafiku Nvidia GeForce RTX 2070 Super. Čili dle tohoto by model C700+ neměl mít výhodu ve své hardwarové výbavě, pouze v použité skříni.
 
Čili z hlediska hlavní výbavy v podobě procesoru jde už o zcela nepokrytě výběhovou výbavu, přičemž v době začátku prodeje už asi nebude nejčerstvější ani RTX 2070 Super.
 
 
Bez ohledu na konfiguraci dostaneme v těchto sestavách také zvukovou kartu Asus Xonar AE s pěti 3,5mm výstupy, jedním vstupem a digitálním S/PDIF. Zákazník ale nemůže počítat s bezdrátovým rozhraním Wi-Fi, pokud si jej nezajistí sám, takže v základní výbavě je pouze 1Gb/s Ethernet. Nabídka portů na samotné skříni čítá dva USB 3.1 Gen 1 Type-A.
 
Co se týče cen, v přepočtu z japonských jenů jde o 1760 USD (39.500 Kč) za základní C300 a pak 3016 a 3226 USD (67.600 a 72.300 Kč) za C700 a C700+. Čili za boční okno a RGB podsvícení verze C700+ zřejmě zákazník zaplatí kolem 4700 Kč.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel potvrdil Sapphire Rapids na příští rok a 144vrstvé NAND Flash na letošek Intel potvrdil Sapphire Rapids na příští rok a 144vrstvé NAND Flash na letošek
Intel by měl nyní už rychle postupovat při vývoji procesorových generací pro servery, neboť Ice Lake si chystá ještě na tento rok a Sapphire Rapids byly potvrzeny na příští rok, takže je bude od sebe dělit právě jen cca rok. A co nové paměti 3D NAND Flash?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel ukázal druhou generaci 3D XPoint s dvojnásobným počtem vrstev Intel ukázal druhou generaci 3D XPoint s dvojnásobným počtem vrstev
Intel se včera pochlubil mnoha novinkami, mezi něž si dnes můžeme zařadit také nové paměti 3D XPoint a s nimi ještě dnes nekončíme, ale o tom až později. Architecture Day 2020 firmy Intel tak přinesl i nové Optane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Boj o provize: Fortnite zmizel z obchodů Applu i Googlu, Epic kontruje žalobou Boj o provize: Fortnite zmizel z obchodů Applu i Googlu, Epic kontruje žalobou
Společnost Epic Games vytáhla do tuhého boje proti provizím na oficiálních obchodech Apple App Store a Google Play Store. Do své hry Fortnite zabudovala možnost přímého placení, což vyústilo ve stažení hry z obchodů a soudní pře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Perovskitové a organické solární panely ve vesmíru: 10× lepší než křemík Perovskitové a organické solární panely ve vesmíru: 10× lepší než křemík
Perovskitové a organické solární panely mají mnoho slibných vlastností, ale i problémů. Nyní byly vyzkoušeny i ve Vesmíru a zde prokázaly velmi dobré výkony. Potěší i výroba elektřiny ve stínu z odraženého ambientního světla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel odhalil novinky o výrobních procesech, procesorech, GPU i pouzdření Intel odhalil novinky o výrobních procesech, procesorech, GPU i pouzdření
Intel dnes prezentoval řadu novinek, z nichž některé jsme již nakousli ráno, ale nyní se už můžeme podívat na celou prezentaci. Půjde o novou výrobní technologii, procesory, grafické čipy, roadmap i pouzdření. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře