reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Konference Data Storage Workshop už posedmé

4.9.2012, Jan Vítek, aktualita
Konference Data Storage Workshop už posedmé
Stejně jako před rokem se i letos začátkem září otevřela registrace pro nový a již sedmý ročník konference Data Storage Workshop (viz odkaz ve zdroji aktuality). Ten se opět bude týkat nejnovějších trendů, produktů, služeb a řešení v oblasti...
Stejně jako před rokem se i letos začátkem září otevřela registrace pro nový a již sedmý ročník konference Data Storage Workshop (viz odkaz ve zdroji aktuality). Ten se opět bude týkat nejnovějších trendů, produktů, služeb a řešení v oblasti ukládání, zálohování, archivace, bezpečnosti citlivých dat a informací a je určen pro IT odborníky a manažery.

Nový ročník DSW tentokrát proběhne v úterý 25. září v Kongresovém centru u Hájků v Praze 1. Slova se v úvodní přednášce ujmou zástupci firmy Servodata a.s. a povypráví o technologiích pro variabilní deduplikaci a komprimaci dat, přičemž také ukáží reálné výsledky dosahované při nasazení deduplikačních technologií EMC.

Pak se zúčastní také David Rusin z firmy D-Link s produkty v podobě unifikovaných úložišť s funkcemi SAN a NAS. Václav Míka ze společnosti APC by Schneider Electric představí novou generaci záložních zdrojů APC Smart-UPS s LCD displejem, která slibuje vyšší bezpečnost, odolnost, úspory provozních nákladů a zjednodušení nároků na obsluhu.

Další známou firmou bude NETGEAR. Ta nastíní řešení virtualizace a zálohování s kontinuální datovou ochranou, neomezenými snapshoty, deduplikaci bloků a souborů, využití replikace na úrovní bloků v cloudu a také disaster recovery. Krom toho budou mít své přednášky také firmy GAPP System (rovněž řešení pro disaster recovery), Abacus (servery a úložné systémy) či řešení CA ARCserve.

Zdroj: TZ DSW
reklama
reklama