Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Konica Minolta má nové barevné multifunkce bizhub

16.7.2012, Jan Vítek, aktualita
Konica Minolta má nové barevné multifunkce bizhub
Konica Minolta připravila pro své firemní zákazníky tři nové multifunkční zařízení bizhub C224, C284 a C364, které jako novinku nabídnou propojení s chytrými telefony a tablety. Všechny tři modely umožní tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat,...
Konica Minolta připravila pro své firemní zákazníky tři nové multifunkční zařízení bizhub C224, C284 a C364, které jako novinku nabídnou propojení s chytrými telefony a tablety. Všechny tři modely umožní tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat, mají devítipalcový multidotykový LCD panel a také nové "zelené" technologie pro ekonomičtější provoz a snížení dopadu na životní prostředí. Nové modely navazují na řadu C220, C280 a C360 z roku 2009, které Buyers Laboratory Inc. (BLI) ocenil jako nejlepší produktovou řadu roku.

Konica Minolta zde nabízí stejné grafické rozhraní pro pro panel tiskárny i její ovladače, které obsahuje také MyTab, kde si uživatel může panel přizpůsobit svým potřebám. Dále výrobce zmiňuje nabízený jednoprůchodový podavač originálů pro skenování. Jednotlivé modely se pak liší v rychlosti kopírování a tisku - C224 dokáže pracovat při rychlosti 22 stran za minutu, C284 při 28 stranách a C364 při 36 stranách.

Všechny nové modely pak obsahují polymerizovaný toner Simitri HD se sníženou teplotou pro fixaci, díky čemuž se snižuje i příkon. Nový je také "ekočasovač" analyzující pracovní podmínky a automaticky nastavující spánkový a pohotovostní režim.

Zdroj: TZ Konica Minolta