11.3.2019, Jan Vítek, aktualita

Google nejspíše skutečně světu brzy představí svou herní konzoli nebo rovnou konzole. Na webu se už objevil render jejího herního ovladače založený na náčrtu z patentu, což nepřekvapivě bude variace na klasický gamepad. 

reklama
.. | od: Andir (519)  11.3.201914:32
to je opravdu potřeba další konzole ­-_-
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Re: .. | od: DarkRichelieu (809)  12.3.20199:18
Pokud by to donutilo microsoft udělat ze svého xboxu víc PC než je teď, tak by to mohlo být k něčemu dobré. Ale google to bude mít hodně těžké a sony a microsoft mu nic nedarují. Kopírovat je nejspíš nebude a bude tlačit svojí cestu, tak uvidíme jestli to nebude nějaký chromecast play :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: .. | od: Andir (519)  13.3.20198:23
microsoft to už chce vydávat jak na konzole tak na pc ale ty exkluzivky na ps jsou mor, nemluvě o tom jak se vše přizpůsobuje konzolím aby to bylo snadné na ovládání málo obtížně hnus kam ty hry dospěli.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: .. | od: Ge0rgecz (32)  21.3.201915:53
tohle není konzole mladej, to je prostě WIFI ovladač který instrukce zasílá rovnou na cloudovou platformu kde se hra renderuje, zpět jde 4K video stream, celé to má díky infrastruktuře googlu minimální latence a i na tom nejméně výkonném železe budete moci hrát ty nejnáročnější hry ať už na tom jede, windows, linux, nebo třeba chrome OS, na OS nezáleží, ty hry prostě bude možné hrát teoreticky i na chytrých hodinkách ­(pokud by to někdo shledal zábavným, technicky by to problém být neměl­) ... ptáte se pořád zda něco takového potřebujeme ? tak to si piště protože tohle je jasný GAME CHANGER ! REvoluce chcete­-li .... představte si že si na webu pustíte demo nejnovější 3D hry tak snadno jako byste pustili youtube video s trailerem a jediné co uděláte navíc, že vemete ovladač do ruky, a tak to má fungovat, je přitom jedno zda sedíte před hloupou televizí nebo máte v ruce čínský tablet s minimálním výkonem, pojede to hned a plynule. Nemusíte kupovat grafické akcelerátory, všechno utáhnout levné ARMy nebo i obyčejná intel grafika. Pokud vám to až posem připadá neuvěřitelné, tak si o tom račte něco málo zjistit, než se znovu zeptáte, zda něco tak geniálního potřebujeme.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.