reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Kotty

Registrace: 9.8.2009
Komentářů: 35, score 2.1
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 1 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 12.8.2023 s hodnocením +6:
Jedná se o barvy, které jsou použité v logu Starfield.
Komentář z 3.12.2021 s hodnocením +3:
Já to měl podobně. Potřeboval jsem reinstalovat OS, tak jsem si říkal, že rovnou dám Win 11 šanci. No vydržel jsem to týden, pak jsem nainstaloval zpátky Win 10. Vadilo mi tam spoustu věcí, drobných i větších ­- velmi omezené možnosti taskbaru, dvojité rozbalovací menu, nemožnost organizovat programy ve startu, stále nedotažené jednotné nastavení ­(ale trochu posun oproti Win 10­), změna výchozích programů jen podle file typu ­(asi hlavně kvůli Edgi­), nutnost přihlašovat se online účtem u Home edice... a mohl bych pokračovat. Těch užitečných vylepšení je tam opravdu jen pár a k tomu nový vzhled, který ale také nebude každému po chuti. Ani se nedivím, kdyby jim ten podíl moc nerostl, podobně jako u Win 8.
Komentář z 8.3.2023 s hodnocením +2:
Myslím, že přímo na diváky pilot nelétal. Spíš bych si tipl, že se jedná o nepřesné vyjádření autora článku.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.12.2022 s hodnocením +1:
Život Yemiho sice skoro vůbec neznám, ale alespoň podle Wikipedie vyrůstal v Česku. Akorát část dospívání ­(cca od 16 let­) strávil v zahraničí ­(ale v Nizozemsku, Švédsku a USA, nikoliv v Africe­). Takže podle Vašeho hodnocení je to 5­/5 hvězdiček.
Komentář z 8.1.2014 s hodnocením +1:
..ten poslední slajd si snad soudruzi z AMD vycucali z prstu. Alespoň v PCmarku, pokud si dobře vzpomínám i5­-4670K rozhodně neměl menší skóre v porovnání s A10­-6800K ­(viz. http:­/­/www.benchmark.pl­/aktualnosci­/amd­-a10­-5800k­-6800k­-intel­-core­-i5­-4430­-4670k­-procesor­-pcmark­-8.html ­). A dle neověřených informací ­(ale mám takový pocit, že příliš daleko od pravdy nebudou­) z jednoho čínského webu, tak ani po stránce grafického výkonu se revoluce konat nebude.
Komentář z 23.7.2012 s hodnocením +1:
Nesouhlasím. Absence numpadu má určitý smysl pro určitou skupinu lidí. Pro ten zbytek je tu verze s numpadem ­(CM Storm QuickFire Pro­). To je asi jako vytýkat m­-ITX desce nedostatek slotů...