reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Krátce ze světa PDA

, , článek
Krátce ze světa PDA
Sony PlayStation Portable asi v květnu 2004 - Displej pro motocyklisty - Toshiba představí 1" HDD - V roce 2004 nejméně dvě nové Bluetooth klávesnice
Krátce ze světa PDA
Sony PlayStation Portable asi v květnu 2004

Sony PlayStation Portable je PDA tajemných vlastností, napůl herní konzole, napůl mocné multimediální centrum, ze kterého si možná i zavoláme. Přístroj, o jehož vlastnostech se více zmiňujeme zde, má Sony údajně představit na E3 trade show pořádané v květnu 2004 v Los Angeles.

sportvue.jpgDisplej pro motocyklisty

Speciálně upravený displej, umístěný v horní části zorného pole, podobný, jaký je k vidění ve stíhačkách, prodává pod jménem Sportvue firma Motion Research. Displej Sportvue zobrazuje po připevnění v horní části helmy informace o rychlosti, otáčkách a zařazené rychlosti. Obdobná věc se má objevit i pro cyklisty, které bude pro změnu informovat o rychlosti, ujeté vzdálenosti a srdečním tepu.

Toshiba představí 1" HDD

Společnost Toshiba se na akci Consumer Electronics Show v Las Vegas pořádané příští měsíc pochlubí také svým novým, jednopalcovým diskem určeným do přenosných přístrojů. O kapacitě zatím ani slovo, ale optimisté věří, že to bude aspoň 5 GB.

V roce 2004 nejméně dvě nové Bluetooth klávesnice

Z anonymních zdrojů prosákly zprávy, že se příští rok objeví na trhu dvě nové, v tichosti chystané Bluetooth klávesničky. Nebyly zmíněny žádné detaily stran ceny, pouze to, že se objeví počátkem roku 2004.
reklama
reklama
reklama