Registrace: 6.4.2006
Komentářů: 66, score -0.6 | Svět mobilně: 3/0.0 | TV Freak: 1/1.0 | Digimanie: 1/2.0
Účast v Expertiádách: 61 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 16 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 11.11.2017 s hodnocením +1:
Tak jednoduchý to není, není transakce, jako transakce. Připouštím, že už to začíná být problém, co se spotřeby týče, ale takhle se to počítat nedá, to už bych za své transakce několikrát doletěl na měsíc a zpět.
Komentář z 3.8.2016 s hodnocením +1:
Dobrý den, co si přejete? Ale 4 kg modelíny, 2 kg Pardubickýho a k tomu 100 .38 sršní.
Budete platit kartou a nebo jinak? Mobilem, přišlo mi do pěněženky pár Satoshi s Bitfinexu.
Promiňte, takovou černou měnu já neberu, jsem poctivý obchodník, podporuju svou banku.


Dobrý den, chtěl bych něco do WOKEN.
Dobrý den, pošlete si do peněženky BTC a můžete si WOKNA pěkně vyzdobit.
Díky už posílám.

1HqAXbXSjX3D2Cbhu2evQ2LcNTGZFr47cP

Komentář z 1.6.2012 s hodnocením +1:
Tak to asi jeste dlouho zustanu u plasmy, LCD vynikaji jen nizkou spotrebou, tedy ty s LED podsvicenim.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.9.2017 s hodnocením -3:
Když to nevyužiješ ty, tak to neznamená, že nikdo jiný ne. Mám myš se 16000 dpi a reálně mám nastaveno 14000, pro mě akorát. Jde tam samozřejmě nastavit i tvých 800, ale to je tak pomalý, že se to nedá ani použít.
Komentář z 9.8.2016 s hodnocením -3:
No ono ochota investovat a nemožnost investovat víc, je rozdíl. Neporovnávej jen cenu procesoru, to bych pochopil při případném upgrade, ale při ceně celé sestavy už se nějaká ta tisícovka ztratí. Potom poměr cena­/výkon je úplně někde jinde. A ta spotřeba je taky mimo, to ber taky celou zastaralou sestavu a novou. Neberu jako novou sestavu něco se starým FX. Jednoduše, kdo nemá moc peněz, bere AMD, kdo má aspoň průměrné finance, tak právě vzhledem cena­/výkon bere intel a nebo taky záleží, za jakým účelem sestavu pořizuje. Sám víš, že se tohle může během doby měnit, třeba AMD překvapí, jako kdysi. A nemysli, že jsem jen pro Intel, měl jsem Athlony, Opterony i FX, ale momentálně mi nemá AMD co nabídnout, AMD sestavy momentálně chtějí nejvíce rodiny pro své děti.
Komentář z 26.4.2018 s hodnocením -2:
Tak ovladače jedou, restart nevyžadovaly. Jediné, co se stalo, tak se zasekly při instalaci, bylo třeba installer natvrdo ukončit a znovu spustit, poté instalace proběhla v pořádku. Posledních asi pět verzí ovladačů u mě funguje už celkem v pořádku, s předchozími byl problém v nastavení frekvence mého přetaktovaného monitoru, s kterou si nová verze nevěděla rady, vždy bylo třeba vše přenastavit a obvykle se mnou vybrané nastavení povedlo správně uložit až na několikátý pokus.