reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 6.4.2006
Komentářů: 71, score 0.0 | Svět mobilně: 3/0.0 | TV Freak: 1/1.0 | Digimanie: 1/2.0
Účast v Expertiádách: 61 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 19 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 4.3.2020 s hodnocením +4:
Jako že zavřou dveře nebo co? Tak nějak už tohle přestává být vtipné a vlastně to ani nikdy vtipné nebylo.
Komentář z 29.12.2019 s hodnocením +2:
Nejhorší na téhle diskuzi s Tebou je, že Ti jde pouze o to, aby jsi se tady pochlubil, kolik utrácíš, ale to tak nějak nikoho nezajímá. Jiný důvod v tom nevidím. Není na tom nic špatného, utrácet za novinky, pokud je chci, také to tak dělám a je mi v tu chvíli opravdu jedno, kolik to stojí, ale nikomu to nevnucuju a už vůbec nebrečím nad tím, že to později prodám třeba za třetinu, to potom nemá smysl kupovat jen z důvodu, abych se chlubil, že já mám tohle a ty ne.
Komentář z 29.12.2019 s hodnocením +1:
Ano, to je přesně ono, nad tímhle vůbec nepřemýšlím, ve chvíli nákupu mi je úplně jedno, jestli danou věc pošlu později k recyklaci, nebo ji někomu daruji, případně odprodám.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.9.2017 s hodnocením -3:
Když to nevyužiješ ty, tak to neznamená, že nikdo jiný ne. Mám myš se 16000 dpi a reálně mám nastaveno 14000, pro mě akorát. Jde tam samozřejmě nastavit i tvých 800, ale to je tak pomalý, že se to nedá ani použít.
Komentář z 9.8.2016 s hodnocením -3:
No ono ochota investovat a nemožnost investovat víc, je rozdíl. Neporovnávej jen cenu procesoru, to bych pochopil při případném upgrade, ale při ceně celé sestavy už se nějaká ta tisícovka ztratí. Potom poměr cena­/výkon je úplně někde jinde. A ta spotřeba je taky mimo, to ber taky celou zastaralou sestavu a novou. Neberu jako novou sestavu něco se starým FX. Jednoduše, kdo nemá moc peněz, bere AMD, kdo má aspoň průměrné finance, tak právě vzhledem cena­/výkon bere intel a nebo taky záleží, za jakým účelem sestavu pořizuje. Sám víš, že se tohle může během doby měnit, třeba AMD překvapí, jako kdysi. A nemysli, že jsem jen pro Intel, měl jsem Athlony, Opterony i FX, ale momentálně mi nemá AMD co nabídnout, AMD sestavy momentálně chtějí nejvíce rodiny pro své děti.
Komentář z 26.4.2018 s hodnocením -2:
Tak ovladače jedou, restart nevyžadovaly. Jediné, co se stalo, tak se zasekly při instalaci, bylo třeba installer natvrdo ukončit a znovu spustit, poté instalace proběhla v pořádku. Posledních asi pět verzí ovladačů u mě funguje už celkem v pořádku, s předchozími byl problém v nastavení frekvence mého přetaktovaného monitoru, s kterou si nová verze nevěděla rady, vždy bylo třeba vše přenastavit a obvykle se mnou vybrané nastavení povedlo správně uložit až na několikátý pokus.