reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Kryt s klávesnicí pro nový iPad od Logitechu

, , aktualita
Kryt s klávesnicí pro nový iPad od Logitechu
Společnost Logitech jako známý výrobce periferií a hardwarový doplňků si připravila nový kryt s klávesnicí určený pro nejnovější Apple iPad, ale také pro starší iPad 2. Jedná se o zařízení prodávané pod označením Ultrathin Keyboard Cover....
Kryt s klávesnicí pro nový iPad od Logitechu
Společnost Logitech jako známý výrobce periferií a hardwarový doplňků si připravila nový kryt s klávesnicí určený pro nejnovější Apple iPad, ale také pro starší iPad 2. Jedná se o zařízení prodávané pod označením Ultrathin Keyboard Cover.

S jeho pomocí si tak z iPadu vytvoříme lehký notebook a ještě jej budeme mít na cestách chráněn díky hliníkovému krytu. Vestavěná klávesnice je hardwarová a nabízí rozložení kláves, které je podobné notebookům Apple. K iPadu ji připojíme pomocí rozhraní Bluetooth, takže zapotřebí budou dobíjecí baterie, ale fyzicky bude iPad připojen pomocí drážky, která jej umožní držet ve zvoleném úhlu.

Kryt s klávesnicí má také funkci okamžitého zapnutí a vypnutí, kterou nabízí i originální kryt, vedle čehož ale nabízne také funkční klávesy pro lepší navigaci. Nakonec Logitech potvrdil, že její Keyboard Case for iPad 2 a Tablet Keyboard for iPad jsou kompatibilní s iPad 2 i iPad třetí generace.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover bude v Evropě k dispozici od května za doporučenou maloobchodní cenu 2500 Kč. Jako obvykle to tedy není nic levného.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
reklama
reklama