Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

KwazzyGT

| Svět mobilně
Registrace: 9.4.2016
Komentářů: 91, score -0.1 | Svět mobilně: 5/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 3 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 17.4.2017 s hodnocením +4:
Musím říct, že trochu intelista :D jsem... ale tím omezením update mě M$ i Intel neskutečně nasral! Škoda, že mi zdechl komp v lednu a nevydržel jsem u 10let starého notebooku do teď, vy*ral bych se na Intel i7K, který jede OK pouze na těch poje***ch W10. Voe, takový systém snad dělali kari koření na koleně v nirváně. :­-­( Ta nová doba, kdy se prodává za velké prachy beta verze čehokoliv ­(SW a někdy i HW­) je hustá! :­-/
Komentář z 27.2.2017 s hodnocením +3:
...a nechce se mu od krmelce. :­-­( Hold se budou snažit všelijak prodávat stejně draze dál i za nějaké té pokuty.
Komentář z 29.11.2016 s hodnocením +3:
Tak jak to momentálně běžné v celém segmentu elektroniky, tak si jede i Intel. Na co by vytahoval novinky, když stačí trochu poupravit to co je, dát tomu nový název a výkon o pár procent. Nové řady GPU, CPU i RAM se prodávají za horentní ceny absolutně neodpovídající výkonu a výše inovace daného komponentu. Stále valím na stařičkém i72600K ­(@1,6­-4,2GHz­) a absolutně mě nic nechybí... pánečku, to byl tehdy kauf!

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 25.7.2017 s hodnocením -18:
To, že je tento člověk až moc ambiciózní a vymýšlí neskutečné p**, to mi je jasné. Že dokáže ukecat bohaté blbce na podporu jeho výmyslů je fakt, ale kde vůbec přichází na tyto pitomosti...?! Jeho auto­-baterky, lety do kosmu s kolonizací Marsu... to musí být matroš!
Komentář z 15.2.2017 s hodnocením -6:
Bohužel i takové hovada nosí naše planeta na svém hřbetě! Toho magora fakt nemusím. Ať se zavře do svého plastikového světa a žere modrou a pak i červenou piluli a nekazí svět obyčejným lidem z masa a kostí. Že ho raději fort neutřel o kalhoty...
Komentář z 28.9.2016 s hodnocením -5:
Takových magorů jako on už tady bylo ...a furt to skončilo blbě pro lidstvo. Doufám, že ho skolí nějaká moderní choroba ­(člověk­) dřív, než dosere komplet žití na planetě Zem.