reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

LaCie představil přenosný disk s kapacitou 1TB

, , aktualita
LaCie představil přenosný disk s kapacitou 1TB
Tento snadno použitelný a přenosný vysokorychlostní „LaCie Big Disk Extréme with Tripple Interface“ bude k dostání v 1TB modelu a samozřejmě i modelech nižších. Bude se jednat o kapacity 500GB a 600GB. Kryt bude tvořit hliníkový obal, který...
LaCie představil přenosný disk s kapacitou 1TB
Tento snadno použitelný a přenosný vysokorychlostní „LaCie Big Disk Extréme with Tripple Interface“ bude k dostání v 1TB modelu a samozřejmě i modelech nižších. Bude se jednat o kapacity 500GB a 600GB. Kryt bude tvořit hliníkový obal, který bude kromě ochrany sloužit jako redukce a odvod tepla. 500GB a 600GB modely zálohovacího zařízení budou postrádat větráček. Naopak 1TB model již větráček obsahuje, ale díky technologii Smart Fan, která automaticky redukuje chlazení, nevydává příliš hluku.


Jako u ostatních USB je i zde podpora Plug and Play. Propojení disku k PC/Mac je řešeno přes rozhraní USB 2.0. Navíc je obsaženo i FireWire 400 a FireWire 800 s RAID 0. Disk může stát horizontálně i vertikálně. K dispozici bude koncem října přes specializovanou dealerskou síť s dvouletou zárukou pro Evropu. LaCie Big Disk Extreme s kapacitou 1TB bude stát zhruba 23 000 (929), 600GB model 11000 Kč (429) a 500GB varianta zhruba 9000Kč (349). Přímo na stránkách LaCie se však uvádí u jednotlivých modelů cena o 1000Kč větší.

Zdroje: www.digit-life.com, www.lacie.com, www.lacie.com
reklama
reklama
reklama