Lenovo a notebook ThinkPad s duálním displejem

Lenovo a notebook ThinkPad s duálním displejem
, , aktualita
Společnost Lenovo představila svůj nový notebook nesoucí označení ThinkPad W700ds. Ten je poměrně neobvyklý neboť se jedná o první notebook společnosti se dvěma displeji. Velikost hlavního displeje je 17“ při WUXGA rozlišení a druhý displej...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo představila svůj nový notebook nesoucí označení ThinkPad W700ds. Ten je poměrně neobvyklý neboť se jedná o první notebook společnosti se dvěma displeji. Velikost hlavního displeje je 17“ při WUXGA rozlišení a druhý displej má úhlopříčku 10,6“ a je výsuvný. Kromě toho v notebooku nalezneme dvoujádrový či čtyřjádrový procesor společnosti Intel, grafické operace obstarává NVIDIA Quadro GPU a velikost operační paměti DDR3 bude 8 GB.Použít můžete jeden či dva pevné disky a využít tak až 960 GB úložného prostoru. Lenovo by rádo notebookem oslovilo i grafiky, neboť můžete využít zabudovanou dotykovou kreslící podložku společnosti WACOM. Hmotnost celého zařízení je 4,98 kg. Cena zatím není známá.

Zdroj: Laptoplogic
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře