reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Lenovo na DO Tour uvedlo pět nových desktopů

, , aktualita
Lenovo na DO Tour uvedlo pět nových desktopů
Společnost Lenovo ve svém kamionu Lenovo Truck, který momentálně křižuje Evropu, představilo celkem pět nových desktopových počítačů či all-in-one. Konkrétně jde o následující novinky: tradiční desktop ThinkCentre Edge 71, model typu vše...
Lenovo na DO Tour uvedlo pět nových desktopů
Společnost Lenovo ve svém kamionu Lenovo Truck, který momentálně křižuje Evropu, představilo celkem pět nových desktopových počítačů či all-in-one. Konkrétně jde o následující novinky: tradiční desktop ThinkCentre Edge 71, model typu vše v jednom (AIO) ThinkCentre Edge 71z, luxusní desktop ThinkCentre Edge 91, další vše v jednom ThinkCentre Edge 91z a AIO ThinkCentre M71z jako desktop určený pro školy, velké firmy a státní organizace.


ThinkCentre Edge 71z

Nové ThinkCentre Edge 71z mají procesory Core i5, volitelné SSD s kapacitou do 160 GB. ThinkCentre Edge 91z slibují Full HD na pouze 2,5 cm tlustém displeji, mají volitelnou bezdrátovou klávesnici a Blu-ray mechaniku. ThinkCentre Edge 71 slibuje výkonnou grafiku Radeon či NVIDIA, čtyřjádrové Core i5 či i7 a ThinkCentre Edge 91 může dle Lenova pracovat jako produktivní stroj vhodný i pro složité výpočty. Jeho paměť RAM dosahuje až 16 GB a disk 1 TB. Vybrané modely nezapomněly ani na Lenovo Enhanced Experience 2.0 pro rychlé spuštění či vypnutí OS Windows 7. Ohledně specifikací si však musíte vyhledat příslušné modely sami.


ThinkCentre Edge 91z

Co se týče cen, pak ThinkCentre Edge 71 je již nyní dostupný na našem trhu za cenu od 7290 Kč , AIO ThinkCentre Edge 71z stojí od 11990 Kč. Desktop ThinkCentre Edge 91 lze pořídit od 11390 Kč, AIO desktop ThinkCentre Edge 91z za cenu od 15190 Kč a AIO ThinkCentre M71z desktop od 9 990 Kč (všechny ceny jsou bez DPH).

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
reklama
reklama