www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo: nové ThinkVision s Quad HD a doky s Thunderbolt 3

Lenovo: nové ThinkVision s Quad HD a doky s Thunderbolt 3
, , aktualita
Lenovo ohlásilo dva nové monitory, a sice 24" a 27" model ThinkVision s rozlišením Quad HD a vedle nich tu máme také dvě nové dokovací stanice vybavené i rozhraním Thunderbolt 3. Jukněmež na ně.
K oblíbeným
reklama
Ještě před veletrhem CES 2017, na nějž si mnoho výrobců šetří představení svých produktů, se dozvídáme o páru nových monitorů Lenovo ThinkVision a také tu jsou dvě nové dokovací stanice, jedna s Thunderboltem 3 a druhá s prostým USB. Ty bude možné využít třeba s novými notebooky Lenovo vybavenými procesory Kaby Lake, a to modely s označením Microsoft Windows 10 Signature Edition. Ty Lenovo představilo také ještě před CES 2017.

ThinkVision P24h a ThinkVision P27h jsou nové 24" a 27" monitory, oba s rozlišením 2560 x 1440, neboli Quad HD. Oba také přichází již z továrny zkalibrované na 100procentní pokrytí barevného prostoru sRGB. Zajímavé je na nich to, že pro jejich připojení se využívá kabel s konektorem USB typu C, přes nějž potečou obrazová a zvuková data a také bude obsloužen jejich čtyřportový USB hub. Těšit se mů§žeme také na tenké rámečky, alespoň tedy nahoře a po stranách, díky nimž budou tenké i přechody u vícemonitorových sestav. ThinkVision P27h bude nabízen za cenu 329 dolarů, zatímco cenu P24h ještě neznáme.

Dokovací stanice ThinkPad Thunderbolt 3 Dock s cenou 280 USD bude vybavena dvěma DisplayPorty, jedním HDMI i D-Sub, čtyřmi USB 3.0, Ethernetovým portem a v přední části bude mít port Thunderbolt 3, USB 3.0 a 3,5mm audio.

O něco menší Lenovo ThinkPad Type-C Dock za 200 dolarů nenabídne rozhraní Thunderbolt 3, ale zato také dva DisplayPort plus D-Sub, po dvou USB 3.0 a 2.0, Ethernet a vepředu jeden USB typu C, USB 3.0 a audio.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy
Známý leaker @9550pro nasdílel fotografii ukazující promítanou procesorovou roadmap Intelu z jisté prezentace, která se týká jednak procesorů Alder Lake-S, ale také platfomy Eagle Stream se serverovými Sapphire Rapids. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt
Holandská společnost ASML je coby dosud jediný výrobce strojů pro extrémní ultrafialovou litografii (EUVL) v polovodičovém průmyslu nenahraditelná společnost, která je tak i ostře sledovaná. Co si přitom její šéf myslí o sankcích proti Číně?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy
Tento týden vydaný update KB5001330 nejen opravuje chyby, ale také může přinést některé nové. Část uživatelů si stěžuje na snížení herního výkonu, chybové hlášky při instalaci nebo dokonce modrou obrazovku smrti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste
Nedávno jsme se dozvěděli, že čínské firmy skupují vybavení pro továrny na výrobu počítačových čipů, ovšem to šlo spíše o starší stroje z druhé ruky. Nyní jde o celkové tržby z prodeje výbavy, které trhají rekordy.
Včera, aktualita, Jan Vítek