www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo: nové ThinkVision s Quad HD a doky s Thunderbolt 3

Lenovo: nové ThinkVision s Quad HD a doky s Thunderbolt 3
, , aktualita
Lenovo ohlásilo dva nové monitory, a sice 24" a 27" model ThinkVision s rozlišením Quad HD a vedle nich tu máme také dvě nové dokovací stanice vybavené i rozhraním Thunderbolt 3. Jukněmež na ně.
K oblíbeným
reklama
Ještě před veletrhem CES 2017, na nějž si mnoho výrobců šetří představení svých produktů, se dozvídáme o páru nových monitorů Lenovo ThinkVision a také tu jsou dvě nové dokovací stanice, jedna s Thunderboltem 3 a druhá s prostým USB. Ty bude možné využít třeba s novými notebooky Lenovo vybavenými procesory Kaby Lake, a to modely s označením Microsoft Windows 10 Signature Edition. Ty Lenovo představilo také ještě před CES 2017.

ThinkVision P24h a ThinkVision P27h jsou nové 24" a 27" monitory, oba s rozlišením 2560 x 1440, neboli Quad HD. Oba také přichází již z továrny zkalibrované na 100procentní pokrytí barevného prostoru sRGB. Zajímavé je na nich to, že pro jejich připojení se využívá kabel s konektorem USB typu C, přes nějž potečou obrazová a zvuková data a také bude obsloužen jejich čtyřportový USB hub. Těšit se mů§žeme také na tenké rámečky, alespoň tedy nahoře a po stranách, díky nimž budou tenké i přechody u vícemonitorových sestav. ThinkVision P27h bude nabízen za cenu 329 dolarů, zatímco cenu P24h ještě neznáme.

Dokovací stanice ThinkPad Thunderbolt 3 Dock s cenou 280 USD bude vybavena dvěma DisplayPorty, jedním HDMI i D-Sub, čtyřmi USB 3.0, Ethernetovým portem a v přední části bude mít port Thunderbolt 3, USB 3.0 a 3,5mm audio.

O něco menší Lenovo ThinkPad Type-C Dock za 200 dolarů nenabídne rozhraní Thunderbolt 3, ale zato také dva DisplayPort plus D-Sub, po dvou USB 3.0 a 2.0, Ethernet a vepředu jeden USB typu C, USB 3.0 a audio.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů