www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Lenovo uvádí nové desktopy i All-in-One

Lenovo uvádí nové desktopy i All-in-One
, , aktualita
Společnost Lenovo představuje nové počítače typu desktop, čili ThinkCentre M92p/M72e, a pak také typu All-in-One v podobě ThinkCentre M92z. Založeny jsou na aktuální generaci (tedy 3. generaci) procesorů Intel vPro (Core i7/i5) a hned na...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo představuje nové počítače typu desktop, čili ThinkCentre M92p/M72e, a pak také typu All-in-One v podobě ThinkCentre M92z. Založeny jsou na aktuální generaci (tedy 3. generaci) procesorů Intel vPro (Core i7/i5) a hned na první pohled zaujmou malými rozměry, což je tedy u typu All-in-One samozřejmost.

ThinkCentre M92p podporuje připojení až čtyř monitorů najednou v režimu mozaika nebo třech nezávislých monitorů. Oba modely, tedy M92p/M72e, mohou nést tradiční pevné disky nebo SSD, dále využívají integrovanou grafiku, rozhraní USB a Wi-Fi. Nechybí ani Lenovo Enhanced Experience 3 pro Windows 7 (EE3) a jeho rychlejší spuštění.

Ochranu dat zajistí čip TPM a RAID 0 a pak je připravena i aplikace PC Cloud Manager spřažená z technologií vPro. Díky ní mohou správci řídit více PC vzdáleně pomocí webového rozhraní. Oba počítače také mají certifikace EPEAT Gold, UL Environment Gold, Energy Star, GREENGUARD a Cisco EnergyWise.

Dále se zpráva věnuje ThinkCentre M92z AIO, který zahrnuje 23" displej typu IPS, jako procesory se uplatní Core vPro i7 a uživatel dostane také 1TB pevný disk či SSD a také možnost uplatnit samostatnou grafiku AMD Radeon. Pro komunikaci se bude hodit také vestavěná webkamera, zvuk posílí Dolby Advanced a nechybí ani Wi-Fi.

Desktopy ThinkCentre M92p/M72e i All-in-One počítač ThinkCentre M92z budou k dispozici na našem trhu od července 2012. Ceny ještě nebyly uvedeny.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama
Nejnovější články
V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2 V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2
Singapurská společnost Sunseap Group chce v Indonésii na ostrově Batam postavit obrovskou solární elektrárnu, která bude plovoucí. Zemi by tak tento projekt měl pomoci v přechodu na obnovitelné zdroje energie.
24.7.2021, aktualita, Milan Šurkala37 komentářů
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek1 komentář
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
23.7.2021, aktualita, Jan Vítek12 komentářů