www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo uvádí nový nettop IdeaCentra Q150

Lenovo uvádí nový nettop IdeaCentra Q150
, , aktualita
Se štíhlým profilem přichází nový nettop IdeaCentre Q150 společnosti Lenovo, který je založen na obvyklé platformě s procesory Intel Atom, ovšem jde o dvoujádrové verze D510. Počítač uzavřený v tenkém těle je postaven na průhledném podstavci,...
K oblíbeným
reklama
Se štíhlým profilem přichází nový nettop IdeaCentre Q150 společnosti Lenovo, který je založen na obvyklé platformě s procesory Intel Atom, ovšem jde o dvoujádrové verze D510. Počítač uzavřený v tenkém těle je postaven na průhledném podstavci, takže bude na stole zabírat jen minimum místa.V jeho nabídce najdeme bezdrátovou LAN, Gb Ethernet, podporu pro Dolby Surround, výstupy D-Sub i HDMI a k dispozici bude verze vybavená buď integrovaným jádrem GMA 3150, nebo NVIDIA ION 2 s 512 MB VRAM s podporou přehrávání videa v rozlišení až 1080p.

Dostupnost byla naplánována na červen s cenou od 249 USD.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková