www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo uvádí nový nettop IdeaCentra Q150

Lenovo uvádí nový nettop IdeaCentra Q150
, , aktualita
Se štíhlým profilem přichází nový nettop IdeaCentre Q150 společnosti Lenovo, který je založen na obvyklé platformě s procesory Intel Atom, ovšem jde o dvoujádrové verze D510. Počítač uzavřený v tenkém těle je postaven na průhledném podstavci,...
K oblíbeným
reklama
Se štíhlým profilem přichází nový nettop IdeaCentre Q150 společnosti Lenovo, který je založen na obvyklé platformě s procesory Intel Atom, ovšem jde o dvoujádrové verze D510. Počítač uzavřený v tenkém těle je postaven na průhledném podstavci, takže bude na stole zabírat jen minimum místa.V jeho nabídce najdeme bezdrátovou LAN, Gb Ethernet, podporu pro Dolby Surround, výstupy D-Sub i HDMI a k dispozici bude verze vybavená buď integrovaným jádrem GMA 3150, nebo NVIDIA ION 2 s 512 MB VRAM s podporou přehrávání videa v rozlišení až 1080p.

Dostupnost byla naplánována na červen s cenou od 249 USD.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala