reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lenovo v Anglii představilo nová tenká PC typu AIO

11.4.2012, Jan Vítek, aktualita
Lenovo v Anglii představilo nová tenká PC typu AIO
Společnost Lenovo se rozhodla na Gadget Show s Birminghamu představit novou řadu desktopů, notebooků a také počítačů vše v jednom (All in One), které se mají pochlubit velmi tenkým tělem. Konkrétně jde o IdeaCentre A720 All-in-One vybavený...
Společnost Lenovo se rozhodla na Gadget Show s Birminghamu představit novou řadu desktopů, notebooků a také počítačů vše v jednom (All in One), které se mají pochlubit velmi tenkým tělem. Konkrétně jde o IdeaCentre A720 All-in-One vybavený 27" obrazovkou s nastavitelnou polohou. Určený je pro moderní domácnost, které nabídne audio Dolby Home Theatre V4 a webkameru Lenovo High-Sense. Dotykové ovládání zvládne detekovat všech 10 prstů.

Vedle toho byly představeny ultrabooky IdeaPad U310 a U410 s funkcí Lenovo Smart Update pro jednoduchou aktualizaci došlé pošty, IM klientů a jiných dat v režimu spánku. Výdrž na baterie má být u těchto modelů až osmihodinová. Vedle nich se představí také konvertibilní ultrabook IdeaPad YOGA s tloušťkou 17 mm a hmotností 1,47 kg.

Lenovo G580 a G780 patří mezi levnější notebooky a nabídnou 15,6" a 17,3" HD obrazovky, systém OneKey Rescue pro obnovu dat a systému, rozpoznávání obličejů Veriface a Lenovo zde také splňuje pevná šasi a základní multimediální funkce.

IdeaPad S200 a S206 se jako mininotebooky zase zaměří na design a kromě toho mají mít tenká a lehká těla. IdeaPad Z380 a Z580 zase mají být barevné, a to konkrétně oranžové, zelené, červené, modré, šedé či růžové. A nakonec se zpráva zmiňuje o IdeaCentre B540 a B340 jako o vysoce výkonných počítačích vše v jednom s dotykovou obrazovkou Full HD s úhlopříčkou 21,5".

Firma tedy nezveřejnila téměř žádné podrobnosti o nových produktech, takže si budeme muset počkat.

Zdroj: TZ Lenovo
reklama