www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo vydává klávesnici ThinkPad

Lenovo vydává klávesnici ThinkPad
, , aktualita
Společnost Lenovo vzala základní rysy a nápad klávesnice z notebooků ThinkPad, a vyrobila tak novou zajímavou klávesnici ThinkPad Full-Size UltraNav USB Keyboard. Tato klávesnice je zvláštní v tom, že nabídne pro notebooky klasická nízká...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo vzala základní rysy a nápad klávesnice z notebooků ThinkPad, a vyrobila tak novou zajímavou klávesnici ThinkPad Full-Size UltraNav USB Keyboard. Tato klávesnice je zvláštní v tom, že nabídne pro notebooky klasická nízká tlačítka, touchpad a velice tenký design. Celkem 104 kláves se rozkládá na ploše 220 × 397 mm a samotná klávesnice váží zajímavých 640 gramů.U nového produktu naleznete také dva USB 2.0 konektory a téměř dvoumetrový kabel pro připojení k počítači. Klávesnice je navíc obohacena o numerickou klávesnici a několik dalších tlačítek. Díky přítomnosti Touchpadu by mohl být ThinkPad Full-Size UltraNav USB Keyboard možnou náhradou pro notebooky, u kterých postrádáte numerickou klávesnici se zachováním všech prvků, na které jste zvyklí. Výše zmíněnou klávesnici lze zakoupit za 79,20 amerických dolarů.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů