www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo vydává klávesnici ThinkPad

Lenovo vydává klávesnici ThinkPad
, , aktualita
Společnost Lenovo vzala základní rysy a nápad klávesnice z notebooků ThinkPad, a vyrobila tak novou zajímavou klávesnici ThinkPad Full-Size UltraNav USB Keyboard. Tato klávesnice je zvláštní v tom, že nabídne pro notebooky klasická nízká...
K oblíbeným
reklama
Společnost Lenovo vzala základní rysy a nápad klávesnice z notebooků ThinkPad, a vyrobila tak novou zajímavou klávesnici ThinkPad Full-Size UltraNav USB Keyboard. Tato klávesnice je zvláštní v tom, že nabídne pro notebooky klasická nízká tlačítka, touchpad a velice tenký design. Celkem 104 kláves se rozkládá na ploše 220 × 397 mm a samotná klávesnice váží zajímavých 640 gramů.U nového produktu naleznete také dva USB 2.0 konektory a téměř dvoumetrový kabel pro připojení k počítači. Klávesnice je navíc obohacena o numerickou klávesnici a několik dalších tlačítek. Díky přítomnosti Touchpadu by mohl být ThinkPad Full-Size UltraNav USB Keyboard možnou náhradou pro notebooky, u kterých postrádáte numerickou klávesnici se zachováním všech prvků, na které jste zvyklí. Výše zmíněnou klávesnici lze zakoupit za 79,20 amerických dolarů.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář