reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Leon1464

Registrace: 2.7.2008
Komentářů: 10, score 0.7
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.9.2022 s hodnocením +3:
Technicky vzato nVidia znovuobjevila kolo. Technologii interpolace pohybu umí většina televizí již několik let. nVidia má proti nim výhodu. Herní engine dodá DLSS potřebné motion vektory a AI algoritmus vyčistí případně artefakty. Výsledek je tak mnohem čistší než to co jsou schopny poskytnout high end modely TV. Je tu jen jeden problém a to je latence. To je ten důvod proč se to lidem zdá divné. Technologie je to zajímavá, je otázkou zda se masivně rozšíří. Vzhledem k cenám a dostupnosti nových karet si nedělám příliš velké iluze. Tedy přinejmenším pokud nepůjde aktivovat na starších kartách.
Komentář z 3.9.2015 s hodnocením +2:
Mám s desítkami podobné zkušenosti. Zatím jsem jej nechal jen na tabletu k vyzkoušení, ale vadí mi dvojakost nastavení. Něco je v ovládacích panelech, něco je v nastavení systému. Hlavně vše co jen trochu smrdí oním Modern UI strašně plýtvá místem na úkor přehlednosti. Například aktualizace ukáží jen název a KB, podrobnější popis je schovaný v popup okně. Prostě to popírá léty zažitá a vyzkoušená pravidla ergonomie.

Komentář z 31.12.2015 s hodnocením -3:
Souhlas. Navíc, míra adopce Windows 10 není porovnatelná s ostatními verzemi. Za prvé je nabízen uživatelům zdarma, navíc mají desítky poměrně agresivní kampaň a Microsoft je tlačí i lidem, kteří o ně svým způsobem nestojí.

Nejméně přínosné komentáře