www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lexar uvádí USB 3.1 flashku JumpDrive Tough, vydrží téměř 150 °C

Lexar uvádí USB 3.1 flashku JumpDrive Tough, vydrží téměř 150 °C
, , aktualita
V nabídce USB flash disků se nově objevuje vysoce odolný model JumpDrive Tough. Zvládne pracovat v mrazu i za extrémního tepla, přežije vysoký tlak a nezahanbí se ani solidními přenosovými rychlostmi až 150 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Společnost Lexar představila nové USB flash disky JumpDrive Tough, které se mají pochlubit skutečně vysokou odolností. Mají přežít teploty od -25 °C až do opravdu hodně vysokých 149 °C. Odstavit by je neměl ani tlak 750 psi (5,2 MPa) a ponoření do vody 30 metrů pod hladinu. K dispozici je také 256bitové AES šifrování a aplikace EncryptStick Lite.


Lexar JumpDrive Tough


Využívá se moderního rozhraní USB 3.1, které umožnilo dosahovat dosti vysokých přenosových rychlostí. V případě 64GB a 128GB varianty je to 150 MB/s u čtení a 60 MB/s u zápisu. Majitelé 32GB verzí se budou muset spokojit s rychlostí 130 MB/s u čtení a mnohem nižšími 25 MB/s při zápisu dat. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na $20 (32 GB), $35 (64 GB) a $60 (128 GB).

Zdroj: lexar.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek