www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lexar vstupuje na trh RAM pamětí s DDR4-2666 moduly

Lexar vstupuje na trh RAM pamětí s DDR4-2666 moduly
, , aktualita
Společnost Lexar máme spojenou zejména s paměťovými kartami, jejich čtečkami a USB klíčenkami. Firma ale rozšiřuje své portfolio a nyní bude vyrábět pod svou značkou i operační paměti DDR4-2666.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s operačními paměťmi RAM máme nového hráče. Je jím společnost Lexar, která je známá spíše paměťovými kartami a jinými řešeními s flash paměťmi. Nabídka bude zatím chudá a zahrnuje pouze jedinou rychlost, a to DDR4-2666 (PC4-21300). Nejde tedy o nějak extrémně rychlé paměti, ale typický základ.
 
Lexar DDR4-2666 paměti
 
K dispozici bude jak pro desktop (288pin UDIMM), tak i pro notebooky (260pin SO-DIMM). V obou případech běží se základním napětím 1,2 V a mají časování CL19. Přesnější hodnoty ale nebyly zveřejněny. Na paměti je poskytována doživotní záruka. SO-DIMM moduly budou v kapacitách 4 GB ($19,99), 8 GB ($29,99), 16 GB ($64,99) a 32 GB ($159,99). UDIMM verze začnou až na kapacitě 8 GB ($32,99), pokračovat budou na 16 GB ($64,99) a maximem budou 32GB moduly ($149,99).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů